1. HABERLER

  2. İŞKUR İŞ İLANLARI

  3. En Az İlkokul Mezunu TÜBİTAK EGM ve DSİ 2019 Yılı İŞKUR İş İlanları
En Az İlkokul Mezunu TÜBİTAK EGM ve DSİ 2019 Yılı İŞKUR İş İlanları

En Az İlkokul Mezunu TÜBİTAK EGM ve DSİ 2019 Yılı İŞKUR İş İlanları

İŞKUR tarafından başvuruları alınmaya başlanan en az ilköğretim mezunu adaylar arasından memur ve işçi alımı 2019 yılı İŞKUR iş ilanları yayımlanmıştır. Alımı EGM, TÜBİTAK, DSİ ve Belediye yapmaktadır.

A+A-

İş başvurusu yapmak isteyen adaylar için kamu’da memur ve işçi alımı İŞKUR 2019 yılı iş ilanları yayımlanmıştır. Alımı Emniyet Genel Müdürlüğü, Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu, Devlet Su İşleri ve Belediye Başkanlığı yapıyor. En az ilkokul mezunu adayların başvuru yapabileceği EGM, DSİ, TÜBİTAK ve Belediye alımları olarak ilan edilmiştir.

EGM Muğla İl Emniyet Müdürlüğü ve Gaziantep İl Emniyet Müdürlüğü yayınladığı personel alımı ilanlarında bulaşıkçı, garson ve servis elemanı kadrolarında istihdam etmek üzere personel alımı yapacağını açıkladı. Başvurular 30 Nisan – 6 Mayıs 2019 tarihleri arasında iş ilan numaralarıyla beraber İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla yapılacaktır.

Muğla İl Emniyet Müdürlüğü temizlik görevlisi alımı için adayların; en az ilköğretim mezunu olması, askerlikle ilişiği olmaması, daha önceden kat temizlik görevlisi mesleğinde 2 yıl deneyim sahibi olması, son 2 yıl içerisinde alınmış MEB onaylı “Hijyen Eğitim Belgesi”ne sahip olması, en az 18 en fazla 46 yaşında olması, Muğla Marmaris ilçesinde ikamet ediyor olması gerekmektedir. Başvuruda kullanılacak iş ilan numarası 00004955028 olarak belirtilmiştir.

Muğla İl Emniyet Müdürlüğü garson alımı için adaylarda aranan şartlar arasında; en az ilköğretim mezunu olmak, askerlikle ilişiği bulunmamak, garson mesleğinde 2 yıl deneyim sahibi olmak, son 2 yıl içinde alınmış MEB onaylı “Hijyen Eğitim Belgesi”ne sahip olmak, Muğla Marmaris ilçesinde ikamet ediyor olmak yer almaktadır. Başvuru için 00004955002 iş ilan numarası kullanılabilir.

Gaziantep İl Emniyet Müdürlüğü Polisevi bulaşıkçı alımında; en az ilköğretim mezunu olmak, en az 18 en fazla 52 yaşında olmak, Gaziantep ilinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır. İş ilan numarası 00004954779 olarak belirtilmiştir.

Bursa Mudanya Belediye Başkanlığı, İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden personel alım ilanı yayınladı. Yayınlanan ilana göre çelik kaynakçısı kadrosunda istihdam etmek üzere personel alımı yapılacaktır.

Başvuru yapmak isteyen adayların son başvuru tarihi olan 6 Mayıs 2019 tarihine kadar iş ilan numarasıyla beraber İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Çelik kaynakçısı alımı için adaylarda aranan şartlar arasında; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, ilköğretim mezunu olmak, erkek olmak, en az 18 en fazla 28 yaşında olmak, çelik kaynakçısı mesleki yeterlilik belgesi ve kalfalık belgesine sahip olmak yer almaktadır.

Ayrıca adayların Bursa Mudanya ilçesinde ikamet ediyor olması ve B sınıfı ve A2 sınıfı ehliyete sahip olması da adaylarda aranan şartlar arasında yer almaktadır.10 Mayıs 2019 tarihinde saat 09.00-10.00 arasında Mudanya Belediye Başkanlığı’nda kura çekimi yapılacaktır.

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlığı (TÜBİTAK), İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden personel alım ilanı yayınladı. Yayınlanan ilana göre şoför kadrosunda istihdam etmek üzere personel alımı yapılacak.

Başvuru yapmak isteyen adayların son başvuru tarihi olan 6 Mayıs 2019 tarihine kadar iş ilan numarasıyla beraber İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla başvurularını yapmaları gerekmektedir. Başvuruda kullanılacak iş ilan numarası 00004948479 olarak belirtilmiştir.

TÜBİTAK şoför alımı için adayların; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, kamu haklarından mahrum olmaması, görevini devamlı yapmasına engel herhangi bir sağlık problemi bulunmaması, alanında en az 3 yıllık deneyim sahibi olması gerekmektedir. Ayrıca adayların B sınıfı ehliyete sahip olması ve SRC ve psikoteknik belgelerine sahip olması da adaylarda aranan şartlar arasında yer almaktadır.

İşe alımlar kurayla yapılacak olup kura bilgileri şu şekilde paylaşılmıştır: 20 Mayıs 2019 tarihinde TÜBİTAK Uzay Teknolojileri Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü’nde kura çekimi yapılacaktır. Bu ilana sadece Kişisel Durumu "TMY (Terörle Mücadelede Yaralanan)" olanlar başvurabilir.

Devlet Su İşleri, İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden personel alım ilanı yayınladı. Yayınlanan ilana göre garson ve aşçı yardımcısı kadrolarında istihdam etmek üzere personel alımı yapılacaktır.

Başvurular 29 Nisan – 3 Mayıs 2019 tarihleri arasında iş ilan numaralarıyla beraber İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla yapılacaktır.

Garson (Servis Elemanı) alımı için adaylarda aranan şartlar arasında; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, lise mezunu olmak, en az 18 yaşında olmak, görevini devamlı yapmasına engel herhangi bir sağlık problemi bulunmamak, Antalya ili ve ilçelerinde ikamet ediyor olmak yer almaktadır. Başvuruda kullanılacak iş ilan numarası 00004952132 olarak belirtilmiştir.

Aşçı Yardımcısı alımı için adayların; Türk vatandaşı olması, en az 18 yaşında olması, lise mezunu olması, görevini devamlı yapmasına engel herhangi bir sağlık problemi bulunmaması, Milli Eğitim Bakanlığı onaylı aşçılık kurs belgesi sahibi olması gerekmektedir.

Yayınlanan bu ilanlara sadece Kişisel Durumu "Eski Hükümlü" veya "TMY (Terorle Mücadelede Yaralanan)" olanlar başvurabilir. 13 Mayıs 2019 tarihine DSİ Bölge Müdürlüğü Toplantı Salonu’nda kura çekimi yapılacaktır.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
İlgili Haberler