1. HABERLER

  2. İŞKUR İLANLARI

  3. En Az Lise Mezunu İşkur ve KPSS li KPSS siz 26 Personel Alımları
En Az Lise Mezunu İşkur ve KPSS li KPSS siz 26 Personel Alımları

En Az Lise Mezunu İşkur ve KPSS li KPSS siz 26 Personel Alımları

Türkiye İş Kurumu üzerinden yapılan ilanla Denizli Sarayköy Belediyesi, Lüleburgaz Belediyesi, Menemen Belediyesi ve Boğazbaşı Sulama Birliği bünyesine olmak üzere toplam 26 personel alımı ilanı yapıldı.

A+A-

Türkiye İş Kurumu üzerinden belediyelere alınacak olan 26 personelin alımlarının ayrıntılı giriş koşulları aşağıdaki gibidir.

Denizli Sarayköy Belediyesi tarafından 4295475 işkur ilan numarasıyla 1 (Bir) adet beden işçisi alımı (Temizlik) yapılacak. İlgilenen kişilerin İlkokul mezunu olması, Denizli il sınırlarında ikamet etmesi, alımlar başvuru sayılarına göre noter huzurunda yapılacaktır.

Lüleburgaz Belediye Başkanlığı tarafından 4301039 işkur ilan numarasıyla 2 (İki) adet kasiyer alımı ilanı yapıldı. İlgilenen adaylarda bulunması gereken özellikler ise en az lise mezunu ve KPSS P94 puan türünden en az 60 puan almış olması gerekmektedir.

Yine Lüleburgaz Belediye Başkanlığı tarafından 4301177 işkur ilan numarasıyla 3 (Üç) adet E sınıfı ehliyetli ve 2 yıl deneyimli Lise Mezunu, KPSS P94 puan türünden en az 60 puan alanların başvurabileceği şoförler alınacaktır.

Lüleburgaz Belediye Başkanlığına 4301210 işkur ilan numarası ile 2 adet taksi şoförü alım ilanı yayınlandı. Başvuracak kişilerin Lise Mezunu olması 2016 KPSS den en az 60 puan almış olması şartı bulunmaktadır.

Lüleburgaz Belediye Başkanlığına 4301228 işkur ilan numarasıyla 8 (Sekiz) adet lise mezunu ve KPSS P94 puan türünden en az 60 puan almış adaylar arasından beden işçisi alımı ilanı yayınlandı.

Menemen Belediye Başkanlığına 4302752 işkur ilan numarası ile 3 (Üç) adet sadece okuryazar olması yeterliliği olan adaylar arasından bahçıvan alımı ilanı yayınlandı.

Tokat Boğazbaşı Sulama Birliği bünyesine 4304009 işkur ilan numarasıyla 1 (Bir) adet İlkokul mezunu sulama sistemleri montaj işçisi alımı yapılacağı ilanı yapıldı.

Afyonkarahisar Kızılören Belediye Başkanlığına 4303366 işkur ilan numarasıyla 6 adet temizlik işçisi alımı ilanı yayınlandı. Adaylarda aranacak şartlar en az ilköğretim mezunu olması, MEB den onaylı Tehlikeli ve tehlikeli işlerde her türlü çöp toplama atık madde toplanması sertifikası, İlk yardım sertifikası M.E.B. Onaylı, İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi Katılım Belgesi M.E.B Onaylı, Yangın Eğitimi belgesine M.E.B onaylı sahip olmak şartları bulunması gerekmektedir.

Bütün ilanlara şartları uyan ve ilgilenen adaylar bizzat işkur şubelerine giderek başvurabilecekler ya da işkur internet sitesi üzerinden başvuru işlemlerini yapabilirler.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.