1. HABERLER

  2. İŞKUR İŞ İLANLARI

  3. Enaz Okur Yazar KPSS'siz 22 Nisan Kamu İş İlanları Yayımlandı
Enaz Okur Yazar KPSS'siz 22 Nisan Kamu İş İlanları Yayımlandı

Enaz Okur Yazar KPSS'siz 22 Nisan Kamu İş İlanları Yayımlandı

22 Nisan 2019 tarihinde kamu personeli alımı yapan kurumlar: Samsun Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, Aksaray Sarıyahşi Öğretmenevi, Erzincan Üniversitesi, Samsun Emniyet Müdürlüğü, Bitlis Emniyet Müdürlüğü, Trabzon Emniyet Müdürlüğü tarafından İŞKUR

A+A-

İŞKUR iş ilanları üzerinden bugün 22 Nisan 2019 tarihi itibariyle 6 kuruma kamu personeli alımı yapılacağı açıklandı. 

Başvuru yapmak isteyen adayların 22 Nisan – 26 Nisan 2019 tarihleri arasında iş ilan numarasıyla beraber İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Samsun Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'na lise mezunu destek personeli alımı yapılacaktır. İlanda kullanılacak iş ilan numarası 00004942380 olarak belirtilmiştir. Destek personeli alımı için adaylarda aranan şartlar arasında; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, en az 18 en fazla 25 yaşında olmak, erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmamak, en az lise mezunu olmak, medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak yer almaktadır. Adaylarda aranan ikamet şartı ise Samsun Salıpazarı ilçesinde ikamet ediyor olmak olarak belirtilmiştir.

Aksaray Sarıyahşi Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğü, İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden personel alımı ilanı yayınladı. Yayınlanan ilana göre temizlik görevlisi kadrosunda görevlendirmek üzere en az okur yazar personel alımı yapılacaktır. Temizlik görevlisi alımı ilanında başvuruda kullanılacak iş ilan numarası 00004943717 olarak açıklanmıştır. Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğü temizlik görevlisi alımı için adaylarda aranan şartlar arasında; en az okur yazar en fazla lise mezunu olmak, en az 18 yaşında olmak, Aksaray Sarıyahşi ilçesinde ikamet ediyor olmak yer almaktadır.

Erzincan Üniversitesi yayınladığı personel alımı ilanında; beko loder operatörü ve şoför kadrolarında görevlendirmek üzere 2 personel alımı yapacağını açıkladı. Şoför alımı için adaylarda aranan şartlar arasında; en az 2 yıllık iş deneyimine sahip olmak ve bunu Sosyal Güvenlik Kurumu’ndan kayıtlı prim günüyle belgelemek, en az ilköğretim mezunu olmak, SRC2 ve SRC4 belgelerine sahip olmak, Erzincan ili ve ilçelerinde ikamet ediyor olmak, kişisel durumu “eski hükümlü” veya “TMY” olmak yer almaktadır. (00004943656) Beko Loder Operatörü alımında adayların; en az ilköğretim mezunu olması, en az 18 yaşında olması, Beko Loder Operatörü Sertifikasına sahip olması, Erzincan ili ve ilçelerinde ikamet ediyor olması, G sınıfı sürücü belgesinden en az 2 yıl deneyim sahibi olması, kişisel durumu “eski hükümlü” veya “TMY” olması gerekmektedir. İlan numarası 00004943644.

Samsun Emniyet Müdürlüğü 1 kişi kişisel Durumu TMY (Terorle Mücadelede Yaralanan) olanların başvurabileceği Büro İşçisi alımı yapılmaktadır. Kamu personeli alımı için adayların en az İlköğretim mezunu olması gerekmektedir. İlan numarası 00004942980. Kura çekilişi Samsun Emniyet şube müdürlüğü Konferans Salonunda Saat 10:30’da çekilecektir.

Bitlis Emniyet Müdürlüğü 1 kişi durumu TMY olan Beden İşçisi (Genel) alımı yapılmaktadır. Adayların en az ilokul mezunu olması gerekmektedir. TMY kamu personeli alımı için adayların İŞKUR ilan no 00004941844. Alım için 2 Mayıs 2019 tarihinde saat 15:00'te Bitlis İl Emniyet Müdürlüğü 3. katında bulunan Konferans Salonunda Noter kurası ile belirlenecektir.

Trabzon Emniyet Müdürlüğü 1 kişi en az ilokul mezunu TMY olarak Büro İşçisi alımı yapılmaktadır. İş ilan numarası 00004942785. Kura çekilişi Trabzon Emniyet Müdürlüğü personel şube müdürlüğünde 3 Mayıs 2019 Tarihinde saat 14:00’de yapılacaktır.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.