1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Enerji Piyasası Düzenleme Kurumun 33 Personel Alıyor
Enerji Piyasası Düzenleme Kurumun 33 Personel Alıyor

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumun 33 Personel Alıyor

06 Kasım 2017 Devlet Personel Başkanlığı ilanında 33 Kamu Personel alımı yapıyor. İşte detaylar.

A+A-

Alınacaklar 33 kişi Ankara adresine istihdam edilecektir. Başvurular 13 Kasım 2017 ile 22 Kasım 2017 tarihleri arasında yapılacaktır. Alınacak kişiler çeşitli pozisyonlarda istihdam edilecektir.

Başvuru yapacaklar 35 yaşından gün almamış olması, KPSS 2017 puan türünden istenen puan şartı 80 puandır. Alınacak kişiler uzman yardımcısı olarak görev verilecektir.

20 Kasım 2017 Pazartesi günü saat 23:59 kadar kurumun internet adresinde yayımlanan "Başvuru Formu" eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulmak suretiyle elektronik ortamda yapılır. Adayların, fotoğraflarını ve mezuniyet belgelerini elektronik ortamda taratıp başvuru formuna eklemeleri zorunludur. İlanda belirtilen süre içerisinde yapılmayan başvurular dikkate alınmaz. Posta ve başka yollarla başvurular kabul edilmeyecektir.

Elektrik Mühendisliği/ Elektrik- Elektronik Mühendisliği 8 kişi, Kimya Mühendisliği / Petrol ve Doğal Gaz Mühendisliği 3 kişi, Harita Mühendisliği /Geomatik Mühendisliği/ Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği 1 kişi, İşletme Mühendisliği/ Endüstri Mühendisliği 2 kişi, Makine Mühendisliği 2 kişi, Bilgisayar Mühendisliği 2 kişi, İnşaat Mühendisliği 1 kişi, Hukuk Fakültesi 2 kişi, İstatistik 3 kişi, İşletme/ İktisat/ Kamu Yönetimi/ Kamu Yönetimi ve Siyaset Bilimi/ Maliye/ Uluslararası İlişkiler/ Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler 9 kişi olarak toplam 33 kişi alınacak.

Başvuracak adaylara sözlü olarak tek aşamalı yapılacaktır. Sözlü sınava katılmaya hak kazanan adayların isimleri ile sınav yeri, tarihi ve saati; sınavı 11 Aralık 2017 ile 22 Aralık 2017 tarihlerinde Ankara’da yapılacaktır.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.