Erciyes Üniversitesi  18 Güvenlik ve Temizlik Personelleri Alıyor

Erciyes Üniversitesi 18 Güvenlik ve Temizlik Personelleri Alıyor

İŞKUR tarafından yayımlana bir yeni ilan ile Kayseri’de hizmetlerine devam eden Erciyes Üniversitesi dahilinde toplamda 18 kişilik personel alımı yapılacaktır. Başvurular başlamış olup; adayların ilkokul ve lise mezunu olmaları gerekmektedir.

Kamu üniversiteleri bünyesinde gerekli görülen kontenjanlar dahilinde gerçekleştirilmeye devam edilen işçi alımı ve personel alımı süreçleri kapsamında bir yeni istihdam ilanı daha yayımlandı ve ilgililere sunuldu.

İŞKUR vasıtası ile yayımlanan yeni personel alımları kapsamında verilen bilgilere göre; alımların Kayseri Erciyes Üniversitesi tarafından yapılacağı ilan edildi.

Toplamda 18 kişilik kontenjan açılan alımlar için 4 farklı ilan yayımlanmış olup; alımların hem Temizlik Personeli hem de Güvenlik Görevlisi unvanları ile yapılacağı ilan edildi.

İŞKUR Takip Numaraları ve Kontenjanlar

Erciyes Üniversitesi personel alımı kapsamında; 1 kişilik Güvenlik Görevlisi alımı için adayların 00005350334 numaralı ilanı takip etmeleri gerekmektedir. ayrıca 7 Güvenlik Görevlisi alımı için de 00005350234 ilan numarası ile alımları gerçekleştirilmektedir. Adayların lise mezunu olmaları ve mesleki sertifikalara sahip olması şartı aranmaktadır.

Diğer alımlar dahilinde 2 Temizlik Görevlisi alımı için adayların 00005350339 numaralı ilanı takip etmeleri gerekmektedir. Diğer ilanlar dahilinde 8 kişilik Temizlik Personeli alımı için verilen İŞKUR takip numarası 00005350839 olurken; adayların en az ilkokul mezunu olmaları ve TMY personel olabilme şartlarını sağlamış olmaları talep edilmektedir.

Son başvuru tarihleri 17 Ocak 2020 olarak ilan edilmiştir. Başvurular kişisel bilgiler ile şahsen ve online olarak İŞKUR üzerinden yapılacaktır.

İŞKUR ilanlarına erişebilmek için tıklayınız.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum