1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Erciyes Üniversitesi KPSS Sıralaması İle 43 Kamu Personeli Alımı
Erciyes Üniversitesi KPSS Sıralaması İle 43 Kamu Personeli Alımı

Erciyes Üniversitesi KPSS Sıralaması İle 43 Kamu Personeli Alımı

Kayseri Erciyes Üniversitesi Rektörlüğü 6 Kasım 2018 tarihinde yayınlamış olduğu ilan ile KPSS sıralaması 43 sözleşmeli kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. Adaylar 20 Kasım 2018 tarihi bitimine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

A+A-

Kayseri Erciyes Üniversitesi 43 kamu personeli alımı KPSS sıralaması ile yapmaktadır. Başvuru 20 Kasım 2018 tarihinde sona erecektir.

Erciyes Üniversitesi Hemşire 40 kişi kamu personeli alımına adayların: Yükseköğretim Kurumlarının hemşirelik bölümünden veya hemşireliğe denk kabul edilen sağlık memurluğu lisans programlarından mezun olması şartları vardır.

Hemşire 2 kişi Sözleşmeli Personel Alımına adayların Yükseköğretim Kurumlarının hemşirelik bölümünden veya hemşireliğe denk kabul edilen sağlık memurluğu lisans programlarından mezun olmak, (Diş Hekimliği Fakültesinde istihdam edilecek) şartı vardır.

1 kişi Sağlık Teknikeri alımına ise: Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokullarının Tıbbi Görüntüleme Teknikleri (Radyoloji) Bölümünden Mezun Olmak, (Diş Hekimliği Fakültesinde istihdam edilecek) şartı vardır.

Başvuru yapacak adayların: Türk Vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Erkek adayların askerlik hizmetini yapmış olmak veya muaf olmak veya tecilli olmak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak, Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılmış olmak. Asil ve yedek olarak Üniversite kadrolarına yerleştirilen adaylara yapılacaktır.

Başvuru yapacak adaylar 20 Kasım 2018 günü mesai bitimine kadar Erciyes Üniversitesi Personel Daire Başkanlığından temin edecekleri başvuru formu ve istenilen belgeler ile birlikte şahsen başvuru yapılacaktır. Öğrenim Belgesi aslı ve fotokopisi, Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi, Erkek adaylar için askerlik durum belgesi aslı ve fotokopisi, Fotoğraf (1) adet, İş talep formu ile şahsen başvuru yapmak gerekmektedir. Posta ve diğer yollarla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Erciyes Üniversitesi 43 kamu personeli alım ilan kılavuzu için tıklayın.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum