1. HABERLER

  2. İŞKUR İŞ İLANLARI

  3. Erciyes Üniversitesi ve Belediye İŞKUR Aracılığıyla 16 Kamu
Erciyes Üniversitesi ve Belediye İŞKUR Aracılığıyla 16 Kamu

Erciyes Üniversitesi ve Belediye İŞKUR Aracılığıyla 16 Kamu

Erciyes Üniversitesi, Gebze Belediye Başkanlığı ve İskenderun Bakım Onarım ve İstihkam Komutanlığı İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden personel alım ilanı yayınladı.

A+A-

Erciyes Üniversitesi Genel Sekreterliği, Gebze Belediye Başkanlığı ve İskenderun Bakım Onarım ve İstihkam Komutanlığı İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden personel alım ilanı yayınladı. Yayınlanan ilana göre temizlik görevlisi, güvenlik görevlisi (silahsız), reklam tabelacı ve iş makineleri operatörü kadrolarında istihdam etmek üzere personel alımı yapılacağı açıklandı.

Başvuru yapmak isteyen adaylar için son başvuru tarihi 2 Ağustos 2019 Cuma tarihi olarak belirtilmiştir. Adayların son başvuru tarihine kadar iş ilan numarasını kullanarak İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla veya İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden başvuru yapmaları gerekmektedir.

Erciyes Üniversitesi Genel Sekreterliği temizlik görevlisi alımı başvurularında kullanılacak iş ilan numarası 00005086807, güvenlik görevlisi (silahsız)alımı için 00005086736, İskenderun Bakım Onarım ve İstihkam Komutanlığı reklam tabelacı alımı için 00005086096 ve Gebze Belediye Başkanlığı iş makineleri operatörü alımı için 00005087393 olarak belirtilmiştir.

Temizlik görevlisi alımı için adayların; en az ilköğretim en fazla lise mezunu olması, en az 18 yaşında olması, Kayseri ilinde ikamet ediyor olması ve kişisel durumunun “TMY” olması gerekmektedir.

Güvenlik görevlisi (silahsız) alımında aranan şartlar; en az ilköğretim mezunu olmak, en az 18 yaşında olmak, kişisel durumu “TMY” olmak, Kayseri’de ikamet ediyor olmak, özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak, askerlikle ilişiği bulunmamak yer almaktadır.

Reklam tabelacı alımında aranan şartlar; lise mezunu olmak, 18-35 yaş aralığında olmak, Hatay’da ikamet ediyor olmak ve kişisel durumu “engelli” olmak olarak belirtilmiştir.

İş makineleri operatörü alımı için adayların; ilköğretim mezunu olması, en az 3 ay deneyim sahibi olması, G sınıfı ehliyete ve SRC2 ve SRC4 belgelerine sahip olmaları, Gebze ilçesinde ikamet ediyor olmaları gerekmektedir.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.