1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Erzincan İl Özel İdaresi Memur Alımı
Erzincan İl Özel İdaresi Memur Alımı

Erzincan İl Özel İdaresi Memur Alımı

Erzincan İl Özel İdaresi 19 Haziran 2017 tarihinde memur alım ilanı yayınladı. İlan için son başvuru tarihi 3 Temmuz 2017 olarak belirtildi. Yerleştirme işleminde 1 asil 1 yedek aday belirlenecek. Erzincan İl Özel İdaresi resmi internet sitesi üzerinden d

A+A-

Erzincan İl Özel İdaresi 19 Haziran 2017 tarihinde 1 Şehir Plancısı alım ilanı yayınladı. İstihdam edilen personel, Erzincan İl Özel İdaresi’nde görev yapmak üzere tam zamanlı sözleşmeli personel olarak istihdam edilecektir.

Başvurular 3 Temmuz 2017 tarihine kadar Erzincan İl Özel İdaresi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü’ne şahsen veya posta yoluyla istenilen belgelerle beraber teslim edilecektir.

İlanda istenecek belgeler; Başvuru Dilekçesi, KPSS sonuç belgesi, diploma veya geçici mezuniyet belgesi ya da e-devlet üzerinden alınan mezun belgesi çıktısı, son altı ay içinde çekilmiş 2 adet fotoğraf, Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği, Nüfus cüzdan fotokopisi, özgeçmiş, erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmadığına dair belge, Adli Sicil Belgesi olarak belirtilmiştir.

Adaylarda aranan şartlar, Mimarlık Fakültesi, Şehir ve Bölge Planlama Lisans Bölümünden mezun olmak, 2106 KPSS-B puan türünden en az 60 puan almış olmak, son müracaat tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak gerekmektedir.

Ayrıca Erzincan İl Özel İdaresi’nde en az 5 yıl süre ile sözleşmeli personel olarak çalışmayı taahhüt etmek, herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak da adaylarda aranan şartlar arasında yer almaktadır.

İlanla ilgili daha detaylı bilgiye ulaşmak için tıklayınız.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.