Erzurum ve Konya 21 Eylül 2020 İŞKUR iş ilanları yayımlandı

Erzurum ve Konya 21 Eylül 2020 İŞKUR iş ilanları yayımlandı

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) 21 Eylül 2020 kamu personel alım ilanlarını yayımladı. Erzurum iş ilanları ve Konya iş ilanları dahilinde yayımlanan personel alımları için iki farklı unvanda KPSS şartsız personel alımı yapılacağı açıklandı.

Kamu kurum ve kuruluşları tarafından gerçekleştirilmeye devam edilen kamu personeli alımları için memur alımı, sözleşmeli personel alımı, geçici işçi alımı ve daimi işçi alımı ilanları yayımlanmaya devam ediyor.

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından yayımlanan ve başvuruların kabul edilmesine devam edilen iş ilanları dahilinde 21 Eylül 2020 tarihli ilanlar içerisinde iki farklı şehir ve kuruma ait duyuru yapıldı.

Erzurum İş İlanları

söz konusu ilan duyuruları dahilinde yapılan bilgilendirmede yer alan bilgilere göre; Erzurum Et ve Süt Kurumu Erzurum Et Kombinası Müdürlüğü tarafından yapılacak olan personel alımı için detaylar açıklandı.

Makine Bakımcı unvanı ile çıkılan ilan dahilinde 1 kişilik personel alımı yapılacak olup; başvuru yapacak olan adayların 18-35 yaş aralığında olması gerektiği beyan edildi.

Lise mezunu olması gereken adayların Meslek Liselerinin Tesisat Teknolojisi, Tesisat Teknolojisi, Elektrik-Elektronik Teknolojisi, Elektrik – Elektronik, Elektrik Tesisatçılığı, Torna-Tesviye, Soğutma ve İklimlendirme, Motor, Metal Teknolojisi, Isıtma ve Sıhhi Tesisat alanlarından mezun opması gerektiği açıklandı.

Eski Hükümlü veya Terörle Mücadelede Yaralanan kamu personeli olma şartlarını sağlayan adayların yapabilecekleri başvurular; en geç 25 Eylül 2020 tarihine kadar 00005691155 numaralı İŞKUR iş ilanı aracılığı ile resmi internet adresinden online yapılacaktır. 

Erzurum Et Kombinası Müdürlüğünde 30 Eylül2020 saat 14:00’te kura çekimi yapılacaktır.

Konya İş İlanları

DSİ 4 Bölge Müdürlüğü tarafından yapılacağı ilan edilen personel alımı için 1 kişilik kontenjan açıldığı ve ilgili istihdamın Kalorifer Ateşçisi (Katı ve Sıvı Yakıt) unvanı ile gerçekleştirileceği beyan edildi.

Adayların Eski Hükümlü veya Terörle Mücadelede Yaralanan kamu personeli statüsünde görevlendirileceği açıklanırken; en az ilkokul mezunu olan adayların başvurularının kabul edileceği beyan edildi.

00005689474 numaralı İŞKUR ilanı ile 25 Eylül 2020’ye kadar online şekilde yapılacak başvuruların akabinde; Konya Devlet Su İşleri 4. Bölge Müdürlüğü toplantı salonu. (Konevi Mah. Feritpaşa Cad. No:3) adresinde 6 Ekim 2020 sat 10:00’da kura çekimi yapılacaktır.

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.