Esenköy Belediyesi En Az İlkokul Mezunu 5 Personel Alımı Yapıyor

Esenköy Belediyesi En Az İlkokul Mezunu 5 Personel Alımı Yapıyor

Esenköy Belediye Başkanlığı, İŞKUR üzerinden personel alım ilanı yayınladı. Yayınlanan personel alımlarına başvurular elektronik ortamda yapılacaktır.

4 Temmuz 2019 Perşembe tarihinde Esenköy Belediye Başkanlığı tarafından personel alım ilanı yayınlandı. Yapılacak olan personel alımları için başvurular elektronik ortamda 8 Temmuz 2019 Pazartesi tarihine kadar yapılacaktır.

4 Temmuz 2019 Perşembe tarihi itibariyle başvurular başlamış olup 8 Temmuz 2019 Pazartesi tarihinde sona erecektir. Adayların iş ilan numaralarını kullanarak İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Esenköy Belediye Başkanlığı personel alımı için başvurularda kullanılacak iş ilan numaraları beden işçisi için 00005050991, kamyon şoförü için 00005050977 ve büro işçisi için 00005051005 olarak belirtilmiştir.

Beden işçisi alımı için adayların; en az ilköğretim mezunu olması, en az 18 yaşında olması, Yalova Çınarcık’ta ikamet ediyor olması gerekmektedir.

Kamyon şoförü alımında adaylarda aranan şartlar arasında; en az ilköğretim mezunu olması, en az 18 yaşında olması, Yalova Çınarcık’ta ikamet ediyor olması ve E sınıfı sürücü belgesine sahip olması gerekmektedir.

Büro işçisi alımında; en az lise mezunu olmak, en az 18 yaşında olmak, Yalova Çınarcık’ta ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Esenköy Belediye Başkanlığı personel alımlarında işe alımlar yapılırken kura çekimi yapılacaktır. Kura bilgileri şu şekilde paylaşılmıştır: 10 Temmuz 2019 tarihinde saat 14.00-15.00 arasında Yalova 3.Noterliği’nde kura çekimi yapılacaktır.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.