1. HABERLER

  2. İŞKUR İŞ İLANLARI

  3. ESKİ Genel Müdürlüğü Lise Mezunu Eski Hükümlü ve TMY İŞÇİ Alıyor
ESKİ Genel Müdürlüğü Lise Mezunu Eski Hükümlü ve TMY İŞÇİ Alıyor

ESKİ Genel Müdürlüğü Lise Mezunu Eski Hükümlü ve TMY İŞÇİ Alıyor

ESKİ Genel Müdürlüğü tarafından eski hükümlü veya TMY kadrolarına görevlendirilmek üzere lise mezunu işçi alımı yapılacağı açıklandı.

A+A-

Kamu kurumlarında hizmet vermesi amacı ile eski hükümlü veya TMY niteliğinde olan personellerin istihdam edileceği lise mezunu işçi alımı ilanı için ESKİ Genel Müdürlüğü yeni bir personel alımı ilanına çıktı.

5 Kişilik Kontenjan Açıldı

Aracı kurumlar vasıtası ile çıkılan ilanda yer alan bilgilere göre alımların toplamda 5 kişilik kontenjan ile sınırlı olduğu ve açılan her kontenjanın da hem eski hükümlü veya TMY niteliğinde hem de geçici işçi statüsünde olduğu ilan edildi.

Alımlar ESKİ'de

Verilen unvan bilgilerine göre ESKİ Genel Müdürlüğü, eski hükümlü ve TMY personel alımı ilanı için çıkılan 5 kişilik istihdam için Beden İşçisi unvanı ile görevlendirmelerin yapılacağı duyuruldu.

Başvuru Şartları Nedir?

Başvuru yapacak olan adayların sınırlarını belirlemek üzere hazırlanan şartlar dahilinde; adayların en az lise mezunu işçi olmaları gerektiği açıklandı.

2527 sayılı Türk Soylu Yabancıların Türkiye'de Meslek ve Sanatlarını Serbestçe Yapabilmelerine, Kamu, Özel Kuruluş veya İşyerlerinde Çalıştırılabilmelerine İlişkin Kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk vatandaşı olmak şartına uyum sağlayan adayların 18 yaşından da büyük olmaları gerekmektedir.

Eskişehir Su ve Kanalizasyon İdaresi (ESKİ) Genel Müdürlüğünün internet sayfasından bütün detaylarının öğrenilebileceği personel alımı ilanı için ayrıca adaylar  00005166955 numarası ile İŞKUR’dan da ilgili ilanı takip edebileceklerdir.

Son başvuru tarihi 23 Eylül 2019 olan ilan için sonuçlar çekilecek olan kura sonucu belli olacaktır. İlgili kuralar ise Eskişehir iş ilanları için; 2 Ekim 2019 tarihinde ve ESKİ Genel Müd. Eğitim Salonu Orhangazi Mh.Ömür Mevkii İçme Suyu Arıtma Tesisleri Odunpazarı/Eskişehir’de çekilecektir.

İkamet Şartları

Adayların belirtildiği üzere; Tepebaşı ,  Odunpazarı ,  Mihalgazi ,  Han ,  Günyüzü ,  İnönü ,  Beylikova ,  Alpu ,  Sivrihisar ,  Seyitgazi ,  Sarıcakaya ,  Mihalıççık ,  Mahmudiye ,  Eskişehir Merkez ,  Çifteler ilçelerinden birinde ikamet ediyor olma zorunluluğu bulunmaktadır.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.