1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Rektörlüğü Sözleşmeli 7 Hemşire Alımı
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Rektörlüğü Sözleşmeli 7 Hemşire Alımı

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Rektörlüğü Sözleşmeli 7 Hemşire Alımı

Eskişehir Osmangazi Üniversitesinden 01 Ekim 2016 Yapılan duyuruda 7 hemşire sözleşmeli olarak istihdam edileceği açıklandı.

A+A-

Üniversitenin Sağlık, Uygulama ve Araştırma Hastanesinde istihdam edilmek üzere, KPSS
(B) gurubu puan sırasına konulmak kaydıyla sözleşmeli 7 personel alınacak olup 4 Sözleşmeli Hemşire alımı lise mezunu olarak, 3 sözleşmeli Hemşire lisans mezunu olarak alınacaktır.

Sözleşmeli 4 Hemşire alımı için şartlar : Sağlık Meslek Lisesi Hemşirelik Bölümü Mezunu olması, Üçüncü Basamak Sağlık Kurumlarında (Üniversite Hastaneleri, Eğitim Hastaneleri, Eğitim Dal Hastaneleri ) En az 1 (bir) yıl çalışmış olması, ( Sigorta Dökümü ve Çalışma Belgesiyle Belgelenmesi İstenecektir ), Hastanelerde Tıbbi Atık ve Çevre Yönetimi Eğitimi almış olması gerekmektedir. Lise mezunları için 2014 KPSS (B) grubu KPSS P94 puanı değerlendirilecek olup ilan tarihinden 1 yıl öncesine kadar Sözleşmeli Personel Pozisyonunda çalışmamış olması gerekmektedir.

Sözleşmeli 3 Hemşire alımı için şartlar : Hemşirelik Lisans Mezunu olması, Hastanelerde Tıbbi Atık ve Çevre Yönetimi Eğitimi almış olması, Üçüncü Basamak Sağlık Kurumlarında (Üniversite Hastaneleri, Eğitim Hastaneleri, Eğitim Dal Hastaneleri ) En az 1 (bir) yıl çalışmış olması, (Sigorta Dökümü ve Çalışma Belgesiyle Belgelenmesi istenecektir. Lisans Mezunları için 2016 KPSS (B) grubu KPSS P3 puanı ile değerlendirilecektir. İlan tarihinden 1 yıl öncesine kadar Sözleşmeli Personel Pozisyonunda çalışmamış olması gerekmemektedir. Erkek adayların Askerlikle ilgisi bulunmaması gerekmektedir.

Eskişehir osmangazi üniversitesi rektörlüğü resmi ilan adresinden temin edilecek başvuru formu ve istenilen belgelerle birlikte Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Postayla yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. Eskişehir iş ilanları kariyer.

Sözleşmeli Hemşire alımı ilanı daha detaylı incelemek için lütfen Tıklayınız.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.