1. HABERLER

  2. İŞKUR İŞ İLANLARI

  3. Et Süt Kurumu ve Öğretmenevi İŞKUR İş İlanları İşçi Şoför 16 Mayıs
Et Süt Kurumu ve Öğretmenevi İŞKUR İş İlanları İşçi Şoför 16 Mayıs

Et Süt Kurumu ve Öğretmenevi İŞKUR İş İlanları İşçi Şoför 16 Mayıs

16 Mayıs 2019 tarihinde kamu kurumları için yayımlanan ilanlar arasında 2 kurum işçi alımı ve şoför alımı bulunmaktadır. Öğretmenevi ve Et ve Süt Kurumu İŞKUR iş ilanlarına başvuru yapılması için yayınlama yaptı.

A+A-

Et ve Süt Kurumu ve Öğretmenevi İŞKUR iş ilanları yayımlandı. Kurumlar alımları şoför ve işçi olarak yapacaklardır. Kamu işçi alımı 16 Mayıs’ta yayımlanmış olup en az ilkokul mezunları arasından alım yapılacaktır. Alıma başvuracaklarda KPSS şartı aranmamaktadır.

Et ve Süt Kurumu İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden personel alımı yayınladı. Yayınlanan ilana göre şoför kadrosunda görevlendirmek üzere en az ilköğretim mezunu personel alımı yapılacaktır. Başvuru yapmak isteyen adayların son başvuru tarihi olan 20 Mayıs 2019 tarihine kadar iş ilan numarasıyla beraber İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla başvurularını yapmaları gerekmektedir. Başvuruda kullanılacak iş ilan numarası 00004982464 olarak belirtilmiştir.

Şoför alımı için adaylarda aranan şartlar arasında; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, en az 18 yaşında olmak, en az ilköğretim mezunu olmak, bulaşıcı hastalığı olmadığını ve sağlık durumunu sağlık kurulu raporuyla belgeleyebilmek yer almaktadır. Ayrıca Psikoteknik belgesine sahip olması da adaylarda aranan şartlar arasında yer almaktadır. 28 Mayıs 2019 tarihinde Et ve Süt Kurumu Ankara Çankaya’da kura çekimi yapılacaktır.

Manisa Öğretmenevi Müdürlüğü yayınladığı personel alımı ilanında temizlik görevlisi kadrosunda görevlendirmek üzere en az ilköğretim mezunu personel alımı yapacağını açıkladı. Başvuruda kullanılacak iş ilan numarası 00004982181 olarak belirtilmiştir.

Temizlik görevlisi alımı için adayların; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, en az ilköğretim mezunu olması, en az 18 yaşında olması, temizlik görevlisi mesleğinde en az 2 yıl deneyim sahibi olması, görevini devamlı yapmasına engel herhangi bir sağlık problemi olmaması gerekmektedir. İşe alımlar kurayla yapılacak olup kura bilgileri şu şekilde paylaşılmıştır: 28 Mayıs 2019 tarihinde Manisa 2. Noterliği’nde saat 15.00-16.00 arasında kura çekimi yapılacaktır.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.