1. HABERLER

  2. İŞKUR İLANLARI

  3. Eti Maden İşletmeleri En Az Lise Mezunu 104 Kamu Personeli Alımı
Eti Maden İşletmeleri En Az Lise Mezunu 104 Kamu Personeli Alımı

Eti Maden İşletmeleri En Az Lise Mezunu 104 Kamu Personeli Alımı

Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü tarafından farklı şehirlere istihdam edilmek üzere en az lise mezunu 104 kamu personeli alımı 6 Kasım 2018 de yayınlandı.

A+A-

Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü Balıkesir, Eskişehir ve Kütahya şehirlerine istihdam edilmek üzere lise ve ön lisans mezunu 104 kamu personeli alım ilanı 6 Kasım 2018 tarihinde ilan etti.

Bandırma Bor ve Asit Fabrikaları İşletme Müdürlüğüne (Bandırma/ BALIKESİR) 30 kişi ,Kırka Bor İşletme Müdürlüğüne (Seyitgazi/ ESKİŞEHİR) 20 kişi, Bigadiç Bor İşletme Müdürlüğüne (Bigadiç /BALIKESİR) 24 kişi ve Emet Bor İşletme Müdürlüğüne (Emet/ KÜTAHYA) 30 işçi olmak üzere toplam 104 sürekli işçi alımı için ilgili mercilerden gerekli izinler alınmıştır.

Kılavuzdaki tabloda belirtilen 104 sürekli işçinin, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre, ulusal düzeyde karşılanması için Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Ankara Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Altındağ Hizmet Merkezine 05.11.2018 tarih ve 25670 sayılı yazımız ile iş gücü talebinde bulunulmuş olup söz konusu talebimizin 12.11.2018 tarihinde yayımlanması istenilmiştir.

Söz konusu 104 sürekli işçi için aranılan şartlar, Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Ankara Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Altındağ Hizmet Merkezi tarafından, www.iskur.gov.tr internet sayfasında 12 Kasım 2018 tarihinde yayımlanacak olup isteklilerin söz konusu ilanı takip etmeleri gerekmektedir.

Eti Maden İşletmeleri 104 Kamu personeli alım ilan kılavuzu için tıklayın.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
6 Yorum