EÜAŞ 150 Kamu Personeli Alımı: Şehirlere Kadro Dağılımı

EÜAŞ 150 Kamu Personeli Alımı: Şehirlere Kadro Dağılımı

EÜAŞ Genel Müdürlüğü 150 kamu personeli alımı yayınladı. Yayınlanan ilana göre kadro dağılımları sunuldu. EÜAŞ kamu personeli alımı başvuru şartları neler? İşte Elektrik Üretim A.Ş. ilan detayları…

EÜAŞ kamu personeli alımı ilanı yayınladı. EÜAŞ Genel Müdürlüğü tarafından yapılacak alım için şehirler kadro dağılımları sunuldu. Elektrik Üretim A.Ş. başvuruları nasıl yapılacağı detayları sunuldu.

Eüaş Genel Müdürlüğü 150 daimi işçi alımı yapılacaktır.

EÜAŞ şirketi taşra işyerlerimize 4857 sayılı İş Kanununa tabi çalıştırılmak üzere 150 daimi işçi alımı yapılacaktır. Türkiye İş Kurumu Çankaya Hizmet Merkezi Şube Müdürlüğünce yayınlanacak ilanda aranılan şartları taşıyan istekliler, son başvuru tarihine kadar Çalışma ve İş Kurumu Genel Müdürlüğü kanalıyla adaylık başvurusunda bulunabilirler.

Adaylarda aranılan şartlar Çankaya Hizmet Merkezi Şube Müdürlüğü tarafından 10.12.2020 tarihinde ilan edilecek olup, İş Kurumuna başvuruda bulunacak adayların;

Başvuru sahiplerinin tamamının yer aldığı listeler esas alınmak suretiyle açık iş sayısının 4 katı aday, öncelik hakkına sahip olarak başvuranlar arasından da açık iş sayısının 4 katı aday sözlü mülakat sınavına girmek üzere noter huzurunda yapılacak kura ile belirlenecektir. Adaylar istemeleri halinde kura çekimini izleyebilir. Kura çekimi tarih, saat ve yeri ile sözlü sınav gün, saat, yeri ve sınava katılmaya hak kazanan adayların isimleri Şirketin web sayfası adresinin duyurular bölümünde ilan edilecektir.

Bu duyurular tebliğ mahiyetinde kabul edilir ve ilgililerin adresine posta yoluyla ayrıca tebligat yapılmaz. Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmeliğin 4.maddesinde belirtilen şartları taşıması.

İlanda yazılı okul/bölüm mezunu olması, Öncelik Belgesi olanların öncelik belgelerinin bulunması, Sağlık durumunun çok tehlikeli işlerde çalışmaya elverişli olması, 4857 sayılı iş kanununa tabi daimi işçi statüsünde çalıştırılmak üzere 150 kişilik alım yapılacak işyerleri ile aranılan şartlar tablosu sunuldu.

Elektrik teknisyen alımı 119 kişi için; Lise ve dengi okulların Elektrik, Elektrik Tesisatçılığı, Elektrik-Elektronik, Elektrik-Elektronik Teknolojisi Bölümünün Yüksek Gerilim Sistemleri, Elektrik Tesisatları Pano Montörlüğü, Bobinaj veya Endüstriyel Bakım Onarım bölümlerinden mezun olmak.

Elektronik teknisyeni alımı 25 kişi için; Lise ve dengi okulların Elektronik, Elektrik-Elektronik, Elektrik-Elektronik Teknolojisi Bölümünün Elektromekanik Taşıyıcılar Bakım Onarım, Görüntü ve Ses Sistemleri, Güvenlik Sistemleri, Büro Makinaları Teknik Servisi, Haberleşme Sistemleri veya Otomasyon Sistemleri bölümlerinden mezun olmak.

Kimya teknisyeni alımı 6 kişi için; Lise ve dengi okulların Kimya veya Kimya Teknolojisi mezunu olmak.

Başvurular: Türkiye İş Kurumu üzerinden 10 Aralık 2020 tarihinde başlayacak.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
5 Yorum