Eylül Ayı Kamu ’ya 265 Memur ve Kamu Personeli Alımı KPSS’SİZ ve KPSS’Lİ Yapıyor

Eylül Ayı Kamu ’ya 265 Memur ve Kamu Personeli Alımı KPSS’SİZ ve KPSS’Lİ Yapıyor

Eylül ayı Kamu kurum ve kuruluşları ve Bakanlıklar 265 memur alımı ve kamu personeli alımı KPSS’SİZ ve KPSS’Lİ olarak yapıyor. Başvuruları devam eden ilanlara ilköğretim, lise, önlisans ve lisans mezunu adaylar başvuru yapabiliyor. Düşük KPSS puanlı alıml

Eylül ayı kamu kurum ve kuruluşları ve bakanlıklar 265 memur alımı ve kamu personeli alımı KPSS’SİZ ve KPSS’Lİ (Düşük KPSS olanlar mevcuttur) yapılıyor. Başvuru yapacak adaylar ilkokul, lise, önlisans ve lisans mezunu olan ilanlar bulunmaktadır. Adaylar her ilan için açılan sayfa üzerinde bulunan kılavuzlardan yardım alarak başvuru oluşturabilir.

OAİB kadrolu 10 memur alım ilanı yayımladı. OAİB memur alımı başvuru şartları verilmiş olup bay ve bayan adaylar başvuru yapabiliyor. Memur alımı sözlü sınav ile yapılıyor. Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği'ne sözlü sınavla 10 (on) uzman yardımcısı personel alımı olacak.

Denizli İhracatçılar Birliği tarafından memur alımı yayınlanmış olup adaylar için başvuru şartları paylaşılmıştır. Alınacaklar uzman yardımcısı, şoför ve idari memur olarak görevlendirilecektir. Alım kadrolu olarak yapılacaktır. KPSS puanı aranıyor.

Tarım Kredi Kooperatifleri KPSS 60 puanla 9 şehir 37 memur alımı ilanları yayımladı. Alımı yapan şehirler olarak Bartın, Bolu, Düzce, Karabük, Kocaeli, Sakarya, Yalova, Zonguldak ve İstanbul şehirleri verilmiştir. Alım 2 farklı (Kooperatif görevlisi ve Ziraat mühendisi) olarak yapılıyor.

Anayasa Mahkemesi Başkanlığı Ankara merkeze yüksek maaşla kamu personeli alımı yayımladı. AYM kamu alımı başvuracaklar için şartlar ve başvuru şekilleri nasıl olacağı verilmiştir. Adaylar ilan edilen pozisyonlardan sadece birine başvurabileceklerdir. Kadro olarak 3 açıklanmıştır. Yazılım geliştirme uzmanı 1 kişi 19 bin TL maaş alacak ve Yazılım geliştirme uzmanı 2 kişi 12 bin TL maaş alacaktır.

SYDV Aile Bakanlığı şehirlere kamu personeli alımı ilan ederek başvuru toplamaya başladı. Yayımlanan ilanda başvuru özelliği, şehirleri, kadroları ve başvuru adresleri verildi. Kılavuzlara göre 3 şehir SYDV kamu personeli alımı yapıyor. Adaylarda aranan ortak şartlarda KPSS 60 puan olarak görülmektedir. Ağrı, Ordu ve Adana şehirleri alımı yapıyor.

Ziraat Bankası tarafından merkez birime ve gerek görüldüğü zaman taşra teşkilatında görevlendirilmek üzere kadrolu 45 memur alımı yapılacağı yayımlandı. Ziraat Bankası memur alımı için başvuracaklara şartlar, sınav ücretleri ve başvuru ekranı açıldı. Adaylar bu alıma nasıl başvuru yapacağı yol gösterildi. Ziraat Bankası kadro dağılımı ise şöyle verildi. Müfettiş yardımcısı alımı 20 kişi ve avukat alımı 25 kişi olarak toplam 45 kişi alım gerçekleştirilecektir.

Tasarruf Mevduatı sigorta fonu 35 kamu personeli alımı ve avukat alımı giriş sınavı Devlet Personel Başkanlığı (DPB) üzerinden yayımlayarak duyurdu. Sınava katılım şartları ve kadro dağılımı ile ilgili detaylar verildi. Alım uzman yardımcısı, denetçi yardımcısı ve avukat olarak yapılacaktır. 5 (Beş) adet Fon Denetçi Yardımcısı, 15 (On beş) adet Fon Uzman Yardımcısı ve 15 (On beş) adet Fon avukatı, kadrosuna atama yapılmak amacıyla yazılı ve sözlü giriş sınavı yapılacaktır.

Sütçüler Belediyesi 55 KPSS puanlı itfaiyeci alımı yapılıyor. İtfaiyeci alımı başvuru şartları ve kılavuzu verilmiştir. Alım kamu personeli olarak yapılacaktır. Adaylardan hangi belge veya özellik aranmakta olduğu detayları haberimizde… Kadrolu itfaiye eri alımı KPSS 55 puan ile yapılacak. İtfaiyeci alımı başvuru şartları ve kılavuzu sayfa içerisine ilave edilmiştir.

YTB KPSS’SİZ 30 kamu personeli alımı 2 Eylül 2019 tarihli ilanı ile adaylara duyurdu. Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı 2 aşamalı sınav gerçekleşecektir. Başvurular online olarak yapılacaktır. Giriş sınavı hemen bu ay yapılacak. Başvurular Başkanlığın internet adresi üzerinden 02 Eylül 2019 saat 09.00 ve 16 Eylül 2019 saat 18.00 arasında çevrimiçi olarak yapılacaktır. Giriş sınavı yazılı ve sözlü olarak iki aşamalı yapılacaktır.

TÜBİTAK Kadrolu Personel Alıyor. Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlığı tarafından yapılacak olan ve TÜBİTAK Kadrolu Personel Alımı olarak çıkılan ilanda yer alan bilgilere göre; alımların 1 kişilik kontenjan ile 1 Uzman‐Uzman Yardımcısı unvanı ile yapılacağı açıklanmıştır.

Bursa Teknik Üniversitesi 10 Öğretim Görevlisi Alımı İlanı. Bursa Teknik Üniversitesi bünyesinde görev alması amacı ile 10 farklı birimde akademik personel alımı yapılmaktadır.

Yüksek maaşlı uygulama sınavı ile Sağlık Bilimleri Üniversitesi kadrolu 5 kamu personeli alımı ilanı yayımladı. İlan DPB da yayımlandı. Başvuru şekli ve uygulama sınavı nasıl olacağı verilmiştir. Başvurular 17 Eylül 2019 tarihleri arasında internet sayfasında bulunan bulunan “Sözleşmeli Bilişim Personeli alıyor.

Ziraat Bankası için tıklayın. Aile Bakanlığı için tıklayın. AYM için tıklayın. Tarım Kredi için tıklayın. DENİB için tıklayın. OAİB için tıklayın. Bursa için tıklayın. TÜBİTAK için tıklayın. Sütçüler belediyesi için tıklayın. TMSF için tıklayın. Sağlık bilimleri üniversitesi için tıklayın. YTB için Tıklayın.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.