Eyüpsultan Belediyesi 20 Şoför ve İşçi Alacak

Eyüpsultan Belediyesi 20 Şoför ve İşçi Alacak

Eyüpsultan Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanan ilanda alınacak 20 personelin Şoför ve İşçi olarak kurum bünyesinde görev yapmak üzere alınacağını belirtiliyor.

İstanbul İli Eyüpsultan Belediye Başkanlığı ESTUR A.Ş. yaptığı açıklamada alınacak 20 personelin daimi kadroda 10 Şoför ve 10 İşçi olarak kurum bünyesinde görev yapmak üzere alınacağını belirtti.

Şoför için aranan nitelikler

Türk vatandaşı olmak, En az İlköğretim mezunu olmak, 18 – 50 yaş arasında olmak, Türk vatandaşı olmak, Askerlikle ilişiği bulunmamak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almaya hak kazanmamış olmak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu bulunmamak, En az C sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve Eyüpsultan ilçesinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

İşçi için aranan nitelikler

Türk vatandaşı olmak, En az İlköğretim mezunu olmak, 18 – 50 yaş arasında olmak, Türk vatandaşı olmak, Askerlikle ilişiği bulunmamak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almaya hak kazanmamış olmak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu bulunmamak ve Eyüpsultan ilçesinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Başvuruda istenen belgeler

Resimli iş başvuru formu (Başvuru sırasında verilecektir) ve Kimlik fotokopisi istenmektedir.

Adaylar için başvuru tarihleri 1 - 3 Haziran 2020’dir.

Bu İlan İstanbul İş İlanlar Kategerosinden verilmiştir.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum