1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Filyos Belediyesi Mimar ve Şehir Plancısı Alımı
Filyos Belediyesi Mimar ve Şehir Plancısı Alımı

Filyos Belediyesi Mimar ve Şehir Plancısı Alımı

Zonguldak İli Çaycuma İlçesi Filyos Belediye Başkanlığı tarafından yayınlanan ilana göre 1 kişi mimar ve 1 kişi şehir plancısı alımı yapılacağı açıklandı.

A+A-

Zonguldak İli Çaycuma İlçesi Filyos Belediye Başkanlığı 'nca 8 Haziran 2018 tarihinde yayınlanan resmi ilana göre 2 sözleşmeli personel alımı yapılacak. Alım yapılacak kadrolar ise mimar ve şehir plancısı olarak belirlendi.

Şartları taşıyan adaylar, istenilen belgeler ile birlikte 08 Haziran 2018 Cuma günü saat 08:30 ile 13 Haziran 2018 Çarşamba günü saat 17:30 arasında Filyos Belediye Başkanlığı Yazı İşleri Müdürlüğüne şahsen müracaat edeceklerdir. Üçüncü şahıslar eliyle, faks, posta ve elektronik posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Adaylarda aranan genel şartlar görevini devamlı yapmasına engel olacak sağlık problemi olmamak. Başka bir kamu kurumunda sözleşmeli olarak çalışıyor olmamak. Türkiye sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak, Mesleğinde en az 5 yıl deneyimli olmak.

Mimar alımı için: Üniversitelerin Mühendislik Mimarlık Fakültelerinin Mimarlık Bölümü mezunu olmak. (En az 4 yıllık lisans)

Şehir Plancısı alımı için: Üniversitelerin Mimarlık Fakültelerinin Şehir ve Bölge Planlama Bölümü mezunu olmak (En az 4 yıllık lisans)

İstenen belgeler: Öğrenim durumunu gösterir belgenin aslı ya da noter onaylı sureti. Nüfus cüzdanı fotokopisi. Yerleşim yeri belgesi, Sağlık raporu, Erkek adaylar için askerlikle ilgili durumunu gösterir belge, Adli sicil kaydı, Kamu haklarından mahrum bulunmadığına ve 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun, 48/A-5'inci maddesinde belirtilen suçlardan mahkum olmadığına dair beyanı, Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması formu (fotoğraflı 3 suret), Başka bir kurumda sözleşmeli olarak çalışmadığına dair beyanı.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.