G.O.P Üniversitesi ilkokul lise mezunu KPSS’siz 146 personel ilanı

G.O.P Üniversitesi ilkokul lise mezunu KPSS’siz 146 personel ilanı

3 Haziran 2020 İŞKUR ilanları yayımlandı. Kamu personeli alımı için yayımlanan ilanlarda yer alan bilgilere göre Tokat iş ilanları dahilinde Gaziosmanpaşa Üniversitesine farklı unvanlarda olmak üzere 146 güvenlik, temizlik ve hasta bakım personel alımı ya

Kamu personeli alımı için yayımlanacak olan ilanları takip eden adaylara yönelik, 3 Haziran 2020 güncel İŞKUR iş ilanları yayımlandı. Türkiye İş Kurumu ilanlarına göre Tokat iş ilanları dahilinde G.O.P Üniversitesi dahilinde 146 personel alımı yapılacaktır.

Unvan ve Kontenjanlar

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi bünyesinde yapılacak olan personel alımı ilanları için açıklanan İŞKUR bilgilerine göre; unvan ve kontenjanlar dahilinde detaylar ilan edilmiş olup; toplamda 146 kişi olarak açılan kontenjanlar için; 13 Güvenlik Görevlisi, 46 Temizlik Görevlisi ve 87 Hasta ve Yaşlı Bakım Personeli alınacağı ilan edildi.

Başvuru Süreci

Türkiye İş Kurumu ilanlarında 3 Haziran 2020 tarihi itibari ile yayımlanan ilana bugün itibari ile başvurular başladı. İlanlara başvuru yapacak olan her adayın aşağıda yer alan İŞKUR takip numaraları ile online olarak başvuru yapmaları gerekecektir. Son başvuru tarihi 8 Haziran 2020 olarak ilan edilmiştir.

Başvuru Şartları ve İŞKUR Takip Numaraları

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi kamu personeli alımı için yayımlanan ilanlarda yer alan bilgilere göre 3 Güvenlik Görevlisi (Silahsız)  personel alımı için takip edilecek İŞKUR numarası 00005515593 olarak ilan edilmiştir.

Bir diğer güvenlik alımı için 10 Güvenlik Görevlisi (Silahsız)  personel alımında takip edilecek başvuru numarası 00005515589 olarak açıklanmaktadır.

Temizlik Görevlisi alımı için açılan iki farklı ilandan ilki olan 20 kişilik Temizlik Personeli alımı için 00005515138 numaralı ilan takip edilecek olup; diğer alımlar için 26 Temizlik Personeli alımı için de 00005515214 numaralı ilanın takip edilmesi gerekmektedir.

Hasta ve Yaşlı Bakım personeli alımları için de iki farklı ilan açılmıştır. 60 Hasta ve Yaşlı Bakım personeli alımı için başvuru yapacak olan adayların 0005515020 numaralı ilanı takip etmesi gerekmektedir.

Diğer alımlar için 27 Hasta ve Yaşlı Bakım personeli kontenjanı açılmış olup; başvuru yapacak olan adayların 00005514790 numaralı İŞKUR ilanı ile online işlem yapması gerektiği duyurulmuştur.

G.O.P Üniversitesi 146 personel alımı için başvuru yapacak olan adayların genel başvuru şartlarına göre 18-30 yaş aralığında olması talep edilmektedir. Temizlik Personelleri için ilkokul mezuniyeti aranırken; Güvenlik ve Hasta Yaşlı Bakım Personeli alımlarında lise mezuniyeti esas alınmıştır. Adayların alanlarında özgü sertifikalara sahip olması tercih sebebi olurken; Güvenlik Görevlisi alımları için silahsız ve kimlikli adaylar tercih edilecektir.

İŞKUR iş ilanlarını sitemizden güncel şekilde takip edebilirsiniz.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
4 Yorum