Galatasaray Üniversitesi KPSS’siz 5 sürekli işçi ilanı yayımladı

Galatasaray Üniversitesi KPSS’siz 5 sürekli işçi ilanı yayımladı

Galatasaray Üniversitesi kamu personeli alım ilanları yayımlandı. İki farklı unvanda 5 kişilik kontenjan ile yapılacak olan personel alımı için başvuru kılavuzu yayımlandı. İşte başvuru şartları ve başvuru süreci detayları…

Kamu üniversiteleri dahilinde yapılacak olan kamu işçisi alımları için güncel ilanlar yayımlanmaya devam ediyor. 5 Ağustos 2020 Resmi Gazete iş ilanları dahilinde yayımlanan duyurulara ait detaylar belli oldu.

İŞKUR İş İlanları

Resmi Gazete aracılığı ile yayımlanan başvuru kılavuzunda yer alan bilgilere göre adayların ilgili ilana yapacakları başvuru işlemlerine dair detay ve takibin Türkiye İş Kurumu(İŞKUR) aracılığı ile yapılacağı beyan edildi.

Unvan ve Kontenjan Bilgileri

Galatasaray Üniversitesi Rektörlüğü ve bağlı birimlerinde çalıştırılmak üzere yayımlanan ve 4857 sayılı iş kanuna tabi olarak ilan edilen başvuru bilgilerine göre; adayların iki farklı unvanda istihdam edileceği  açıklandı.

2 kişilik kontenjan dahilinde Güvenlik Görevlisi alımı yapılacak olup; ayrıca 3 kişilik kontenjan dahilinde Temizlik Personeli alımı için başvuruların kabul edileceğine dair duyuru yapıldı.

Başvuru Süreci

5 Ağustos 2020 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan başvuru kılavuzu dahilinde verilen bilgilere göre; adayların başvurularını İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden online olarak yapacakları açıklandı. söz konusu ilana dair 12 Ağustos 2020 tarihinde İŞKUR iş ilanları yayımlanmış olacak ve başvurular 17 Ağustos 2020 tarihine kadar devam edecektir.

Başvuru Şartları

Güvenlik görevlisi ilanı için başvuru yapacak olan adayların 40 yaşını aşmamış olması şartı aranmaktadır.

Silahsız Güvenlik Görevlisi sertifikası aranan başvurular için adayların 24 saat esasına göre vardiyalı sistemde çalışmaya elverişli olması, İstanbul ilinde ikamet ediyor olması gerekmektedir.

Vücut Kitle Endeksi bilgilerine göre; Güvenlik görevlisi ilanı için adayların en az 170 cm boyunda olması gerekirken; adayın boyundan [15>Kilo-(Boy-100)] belirtilen formüle göre 15 birimden fazla olmaması şartı aranmaktadır.

Temizlik Personeli alımı için başvuru yapacak olan adayların da 40 yaşını aşmamış olması ve İstanbul ilinde ikamet ediyor olunması şartlarını haiz olması beklenirken; aynı zamanda adayların Hijyen sertifikasına sahip olması gerektiği ilan edilmiştir.

Galatasaray Üniversitesi personel alımı başvuru detayları başvuru kılavuzunda yer almaktadır.

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.