Garanti Bankası 3 farklı unvanda uzman personel alım ilanı yayımlandı

Garanti Bankası 3 farklı unvanda uzman personel alım ilanı yayımlandı

Garanti Bankası tarafından yapılacak olan personel alımları için güncel ilanlar yayımlandı. 3 farklı unvanda yapılacak olan personel alımları için online başvuru süreci başladı. Başvuru şartları ve detaylar haberimizde…

Türkiye genelinde yayımlanan iş ilanlarına yenileri eklendi. Özel sektör aracılığı ile istihdam edilmeyi planlayan binlerce vatandaşın ilgi ile takip ettiği son ilanlara göre banka personel alımı kapsamında güncel ilanlar yayımlandı.

Garanti Bankası İş İlanları

Özel bankacılık sektörünün öncü markalarından olan Garanti Bankası bünyesinde yapılacak olan personel alımları için Garanti BBVA dahilinde 3 farklı unvan ile personel alımı yapılacağı ve adayların uzman statüsünde istihdam edilecekleri açıklandı.

Yaşam Evreleri Ürün Yönetimi Yetkilisi/Uzmanı/Yönetmeni Alımı

Uzman, Yönetmen ve Yetkili Analist vasıfları ile istihdam edilecek olan personel alımları için başvuru yapacak olan adayların Pazarlama Müdürlüğü departmanında istihdam edileceği açıklandı.

İlgili ilana başvuru yapacak olan adaylardan talep edilen bilgilere göre; Kitle Bankacılığı Pazarlama Müdürlüğü vasfı ile görev alacak olan personellerin mevcut müşteri veri tabanı, segmentasyon ve karlılık modelleri vasıtası ile bankacılık sektörünün gelişen yönlerine uygun pazarlama stratejilerini ve stratejiye uygun pazarlama planlarını oluşturmak hususunda yetkin kişiler olması talep edilmektedir.

İşbirlikçi ve çeşitliliği yüksek ortamlarda çalışmayı seven; Sonuç odaklı ve sorumluluk alarak çalışmayı disiplin etmiş kişilerin başvuru yapması beklenirken; adayların etkin iletişim özelliklerine de sahip olması gerekmektedir.

Lisans mezunu ve İngilizceye vakıf adayların başvuruları kabul edilecektir. İktisat, İşletme, Matematik, İstatistik, Mühendislik bölüm mezunları tercihlerde avantajlı olacaktır.


Kampanya Yönetimi Yetkilisi-Uzmanı-Yönetmeni alımı için başvuru yapacak olan adayların Kitle Bankacılığı sektörüne ait hizmet veren diğer banka uygulamalarını, sektörel gelişmeleri, banka içi ve dışı yayınları ve medyayı takip etmek görevlerinde çalışacağı beyan edilmiş olup; ilgili analizleri yorumlamak, ilgili aksiyonların alınması konusunda öneriler geliştirmek görevlerinde muvaffak olacak adayların başvuru yapması talep edilmektedir.
Oracle SQL, SAS ve R gibi veri analitiği araçlarını kullanan ve lisans mezunu olan adaylar öncelikli olacaktır.

Risk Veri Ve İleri Analitik Parametre Geliştirme Yetkilisi/ Uzmanı/Yönetmeni alımı için başvuru yapacak olan adayların da Kredi riskinin sayısallaştırılmasına ve değerlendirilmesine yönelik analitik model hesaplamaları yapmaya uygun adaylar olmaları şarttır.

IFRS9 standardına, Basel kurallarına ve ilgili regülasyon standartlarına dair bilgi sahibi olmak ve Temel risk parametrelerine (PD, LGD, CCF) dair kavramsal/metodolojik bilgi sahibi olmak; talep edilen özel başvuru şartları arasında  yer almaktadır.

İlgili alımlar İstanbul ilinde yapılacaktır. Başvurular online olarak yapılacaktır.

Garanti Bankası personel alımı başvuruları

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.