1. HABERLER

  2. PERSONEL ALIMI

  3. Garanti Bankası Kasım Ayı Yeni 8 Branşta Banka Memur Alacak
Garanti Bankası Kasım Ayı Yeni 8 Branşta Banka Memur Alacak

Garanti Bankası Kasım Ayı Yeni 8 Branşta Banka Memur Alacak

Garanti Bankası Kasım ayı yeni yayınladığı iş ilanları ile 8 branşta banka memur alımı yapacak. Bu alımlar farklı branşlarda olacağı üzere her branş için ayrı başvuru şartı bulunmaktadır. Garanti Bankası açık iş pozisyonları ve başvuru linki verilmiştir.

A+A-

Garanti Bankası yeni yayımladığı ilanlarla Kasım ayı 8 branşta banka memur alımı açık pozisyonlarını adaylara duyurdu. Adaylar aşağıda verilen link adresi üzerinden açık iş pozisyonlarını görebileceği gibi aynı sayfa üzerinden başvuru yapabilecektir. Adaylar için telefon bankacılığı müşteri temsilcisi ve satış temsilcisi alımı başvuru şartlarını sunuyoruz. Diğer 7 branş başvurusunu link üzerinden inceleyerek başvuru yapmanız dikkat arz etmektedir.

İnsan ilişkilerinizi ve ikna yeteneğinizi kullanabileceğiniz, müşterilere daha iyi hizmet vermek için farklı çözüm yolları üretebileceğiniz, aktif ve dinamik bir işte çalışmak istiyorsanız, İstanbul ve Sivas Cumhuriyet Üniversitesi’nde bulunan Çağrı Merkezimizde görevlendirilmek üzere Telefon Bankacılığı Müşteri Temsilcisi ve Satış Temsilcisi alımlarına başvuru yapabilirsiniz.

Nasıl Başvurulur? Telefon Bankacılığı pozisyonları için; internetteki ilanları takip ederek online başvuruda bulunmanız gerekmektedir.

Aranan Özellikler; 4 yıllık üniversite mezunu/öğrencisi veya 2 Yıllık Meslek Yüksek Okulu mezunu 27 yaşını aşmamış,

Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl erteletmiş (erkek adaylar için),

İyi derecede bilgisayar kullanımına yatkın ve MS Office bilgisine sahip,

Pazarlama ve satış becerileri gelişmiş,

Vardiyalı düzende çalışabilecek,

İletişim ve ikna becerileri yüksek,

Ekip bilinci ile temsil ve takip gücüne sahip.

Görev Tanımı: Telefon Bankacılığı Müşteri Temsilcisi; Telefon Bankacılığı Müşteri Temsilcisi, Çağrı Merkezine gelen telefonları karşılayarak, müşterilerimizin sorularını cevaplar ve gerekli tüm bankacılık ve kredi kartı işlem taleplerini yerine getirirler.

Telefon Bankacılığı Satış Temsilcisi; Telefon Bankacılığı Satış Temsilcisi bankamız tarafından oluşturulan müşteri havuzlarından yararlanarak bulunan müşterilerle kontağa geçerek, güncel ihtiyaçları ve kampanyalar doğrultusunda ürün ve hizmet satışı gerçekleştirirler.

Eğitim Programı; Telefon Bankacılığı Müşteri Temsilcileri, görevleri için gerekli olan ürün, temel bankacılık ve işbaşı eğitimlerini kapsayan 51 günlük yoğun bir eğitim sürecinden geçtikten sonra görevlerine başlarlar.

Kariyer Yolları; Telefon Bankacılığı Müşteri ve Satış Temsilcileri performansları ve yetkinlikleri doğrultusunda gerek Çağrı Merkezi Müdürlüğü içerisinde gerekse bankamız şube ve Genel Müdürlük birimlerinde oluşan yatay ve dikey kariyer fırsatlarından yaralanabilirler.

Garanti Bankası iş pozisyonları ve başvuru yapmak için tıklayın.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.