1. HABERLER

  2. PERSONEL ALIMI

  3. Garanti Bankası Nisan 2018 Yılı Personel Alımı
Garanti Bankası Nisan 2018 Yılı Personel Alımı

Garanti Bankası Nisan 2018 Yılı Personel Alımı

Garanti Bankası çeşitli şehirler alım yapmak üzere ilanlar yayınladı. Bankanın yayınladığı ilanlar nisan ayı içerisinde geçerli olan ve 2018 yılı içerisinde başvuru yapabileceği ilanlar olarak görülmektedir.

A+A-

Garanti Bankası telefon bankacılığı, müşteri temsilcisi, müfettiş yardımcısı ve bilgi sistemleri denetçi yardımcısı alım ilanları yayınladı. Başvuruları başlayıp devam eden ilanlara son başvuru olarak 4 Mayıs 2018 olarak açıklanmıştır.

Telefon bankacılığı müşteri temsilcisi için önlisans (tüm bölümler) ve lisans (tüm bölümler) mezun olmaları ve 30 yaşını bitirmemiş adayların başvurusu kabul edilecektir.

Müfettiş yardımcısı için Hukuk, İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri, Fen ve Edebiyat Fakültelerinin İstatistik bölümleri, Bankacılık ve Sigortacılık,  Endüstri ve İşletme Mühendisliği bölümlerinde yaptıysan ya da Ekonomi, İşletme/Finans konulu Yüksek Lisans yapmışlar başvuruda bulunabilir. Ayrıca Temmuz 2018 de mezun olabilecekler ve 27 yaşını doldurmamış olmaları gerekmektedir.

Bilgi sistemleri denetçi yardımcısı için Bilgisayar Mühendisliği, Yönetim Bilişim Sistemleri (MIS), İşletme Enformatiği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri, Enformasyon Teknolojileri bölümlerinden ya da (lisans diploması ayrımı olmaksızın) aynı bölümlerde yüksek lisans yapmış ve 27 yaşını bitirmemiş olanlar başvuru yapabilir.

Adaylardan istenen belgeler: Bankacılık Kanunu’na göre bankalarda çalışması yasaklanmamış olmak, Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış, muaf veya tecilli olmak ve Banka tarafından yapılacak araştırma sonucunda; tutum, davranış ve öz geçmişleri bakımından bankacılık mesleğine uygun bulunmak gerek.

Başvuracaklarda aranan şartlar: Sağlık durumu açısından görevini devamlı yapmasına engel olabilecek bir hali bulunmamak; Türkiye'nin her yerinde görev yapmaya ve seyahat etmeye elverişli olduğunu, tam teşekküllü bir sağlık kurumundan alınacak raporla belgelemek (Sağlık Raporu; giriş sınavının, yazılı ve mülakat olmak üzere tüm aşamaları tamamlandıktan sonra talep edilecektir.)

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.