1. HABERLER

  2. PERSONEL ALIMI

  3. Garanti Bankası Öğrenci ve Mezun Personel Alımı Yapıyor
Garanti Bankası Öğrenci ve Mezun Personel Alımı Yapıyor

Garanti Bankası Öğrenci ve Mezun Personel Alımı Yapıyor

Garanti Bankası İstanbul şubesinde çalıştırılmak üzere Nakit Planlama ve Operasyon- Mobil Grup Asistanı personel alımı gerçekleştirmektedir. Garanti Emeklilik şirketi internet sitesi vasıtası şirketin tüm birimlerinde görevlendirilecek personel alımı yapı

A+A-

Garanti Bankası Personel İstihdam Şartları
Nakit Planlama ve Operasyon - Mobil Grup Asistanı kadrosuna başvuracak adaylar için aranan şartlar şu şekildedir; Tercihen ön lisans/lisans öğrencisi durumunda olan ya da mezun durumunda olan, 30 yaşını aşmamış,  İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, Seyahat engeliniz bulunmayan, Askerlik görevinizi tamamlayan ya da en az 1 yıl tecil ettirmiş olan (erkek adaylar için), B veya C sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve büyük araç kullanımı konusunda tecrübe sahibi olma şartları aranmaktadır.

Başvuru Zamanı ve Yeri
Başvurular Garanti Bankası tarafından kurulan garantilikariyer internet sitesine online olarak yapılacaktır.  Başvuru kriterlerini sağlayan adayların mail adreslerine, sınav gönderimi yapılacaktır. 2018 Haziran ayında yayınlanan ilan için son başvuru tarihi ise belirtilmemiştir. İlan gerekli şartlara sahip yeteri kadar alım gerçekleştirildikten sonra ilandan kaldırılacaktır. Adayların başvuru esnasında tüm iletişim bilgilerini eksiksiz bir şekilde doldurmaları en önemli önceliktir.

Başvuru İçin İstenen Belgeler
Garanti Bankası Nakit Planlama ve Operasyon - Mobil Grup Asistanı alımı başvurunuzun kabul edilmesi için gerekli olan belgeler ise şu şekildedir; dilekçe, özgeçmiş,  mezun olanlar için diplomanın örneği, askerlik belgesi, ehliyet belgesi istenmektedir. Gerçekleştirilen personel alımında işe alınacak adaylar bankanın İstanbul Güneşli şubesinde görevlendirileceklerdir.

Garanti Emeklilik İş İlanları Personel İstihdam Şartları
Garanti Emeklilik bünyesindeki genel pozisyonlara başvuracak adaylar için aranan şartlar ise şu şekildedir; Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Öğrenci), Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Öğrenci), Yüksek Lisans(Mezun), Doktora(Öğrenci), Doktora(Mezun), Üniversitelerin ön lisans, lisans  veya yüksek lisans programlarından mezun, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, İletişimi oldukça güçlü olan, yeniliklere açık ve sigorta sektöründeki yenilikleri takip eden, takım çalışmasından keyif alan ve takım çalışmasına uyumlu, Öğrenmeye açık, meslekte ilerlemek için gerekli çalışma ve iş disiplinine sahip, askerliğini yapmış tada en az 2 sene boyunca tecil ettirmiş olma ve sigortacılık sektöründe tüm pozisyonlarda çalışmaya açık olma şartları aranmaktadır. 

Başvuru Zamanı ve Yeri
Başvurular Garanti Emeklilik genel iş pozisyonları iş başvuruları kurumun kendi internet sitesi üzerinden olan iş başvuru formu doldurularak yapılmaktadır. Başvuruları kabul edilen adaylar yapılan mülakat ve değerlendirme çalışmaları sonucu belirlenmektedir. İlanların herhangi bir tarih ve kişi sayısı sınırlaması bulunmamaktadır. İletişim bilgilerinin günce ve doğruluğu başvurunun tam olması açısından oldukça önemlidir.

Başvuru İçin İstenen Belgeler
Garanti Emeklilik genel personel alımı başvurunuzun kabul edilmesi için gerekli olan belgeler ise şu şekildedir; dilekçe, özgeçmiş, diplomanın örneği, askerlik belgesi, varsa sahip olunan belgelerin çıktıları gibi belgeler talep edilmektedir.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.