Gazi Üniversitesi 4 bin 400 TL maaş ile 9 personel ilanı yayımlandı

Gazi Üniversitesi 4 bin 400 TL maaş ile 9 personel ilanı yayımlandı

Gazi Üniversitesi bünyesinde gerçekleştirilmek üzere personel alımı yapılacağı beyan edildi. 9 kişilik kontenjan açılırken; yüksek maaş ile sözleşmeli personel alınacağı ve başvurularda KPSS puanının önemli olacağı açıklandı.

Kamu üniversiteleri tarafından yapılacak olan kamu personeli alımların yeni ilanlar eklendi. 12 Ağustos 2020 Resmi Gazete iş ilanları kategorisinden yayımlanan ilanlara göre Ankara iş ilanları kapsamında 9 kişilik kontenjan açıldı.

Gazi Üniversitesi Personel Alımları

Ankara iş ilanları dahilinde kamu üniversitesi personel alımı olarak yayımlanan ilanda yer alan bilgilere göre; Gazi Üniversitesi bünyesinde görevlendirilmek üzere 9 sözleşmeli personel alımı yapılacağı açıklanmış olup; başvuru özel şartları ve başvuru süreç bilgileri de yayımlanmıştı.

Unvan ve Kontenjan Bilgileri

Gazi Üniversitesi personel alımı kapsamında yayımlanan güncel başvuru kılavuzunda açıklandığı üzere; birer kişilik kontenjan dahilinde; Proje Yöneticisi  ve Kıdemli Yazılım Uzmanı alınacak olup; ayrıca 3 Yazılım Uzmanı, 2 Ağ Uzmanı ve 2 Sistem Uzmanı istihdam edilecektir.

Başvuru Şartları

Adaylar genel olarak KPSS puanı ibraz etmekle yükümlüdür. Başvuruların geçerli olabilmesi için KPSS puanı sunamayacak olan adayların KPSS puanları 70 olarak hesaplanacaktır. 

Ayrıca YDS puanı da talep edilen ve sonuçların belirlenmesinde önem arz eden Yabancı Dil puanı sunmayan adayların puanları 0 olarak hesaplanacaktır.

Yazılım Uzmanı alımları için adayların; Yazılım Geliştirme Konularında en az 3 (üç) yıl deneyim sahibi olmak; Object Oriented Programming (OOP) ve Aspect Oriented Programming (AOP) konusunda tecrübe sahibi olmak 4) MVC ve diğer tasarım ve C#, Java, PHP veya Python programlama dillerinden herhangi biri ile nesne yönelimli programlama uygun en az bir proje bitirmek şartlarını haiz olması beklenmektedir.

Proje Yöneticisi alımları için Yazılım geliştirme konusunda en az 5 (beş) yıl tecrübe sahibi olmak şartı aranırken; En az 6 kişilik bir ekibe liderlik etmiş olmak şartı da aranmaktadır.

Kıdemli Yazılım Uzmanı başvuruları için 5 yıl tecrübe; Object Oriented Programming (OOP) ve Aspect Oriented Programming (AOP) konusunda tecrübe sahibi olmak ve MSSQL, Oracle, PostgreSQL veya MySQL/MariaDB veritabanlarından en az biri ile çalışmış ve iyi derecede SQL bilgisine sahip olmak gerekmektedir.

Başvurular 12-26 Ağustos 2020 tarihleri arasında üniversite resmi internet adresinden online olarak yapılacaktır. Başvuruların akabinde 14.09.2020 18.09.2020 tarihleri arasında Gazi Üniversitesi Merkez Yerleşkesinde yazılı sınav uygulaması yapılacaktır.

Gazi Üniversitesi personel alımı başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum