Gazi Üniversitesi 77 İşçi Alımı İçin Başvuru Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak

Gazi Üniversitesi 77 İşçi Alımı İçin Başvuru Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak

Gazi Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere İŞ-KUR aracılığı ile sürekli çalıştırılmak üzere işçi statüsünde personel alımı için başvurular sona erdi. 18 yaşını doldurmuş olan Türk ve Türk soylu kişilerin başvurabilecekleri kadrolar için, başvuru

Gazi Üniversitesi 77 işçi alımı adayları Türkiye İş Kurumunda yayınlanan listelerde kendilerine uygun mesleklerde başvurularını tamamladı. Başvuru tarihinde belirtilen öğrenim kurumlarından mezun olmaları gereken adaylarda aranan bir diğer şart, başvuru tarihinde güvenlik soruşturmasının olumlu olması gerekmektedir.

En Az 60 Puan Alanlar 

İnşaat mühendisliği kadroları için adayların 2018 KPSS sınavından en az 60 puan almış olmaları şartı ve yapılacak sözlü sınavda başarılı olmaları gerekiyor.

Büro yönetimi, aşçı, garson, bilgisayar teknikerliği kadrolarına başvuracak adayların 2018 yılı KPSS sınavından en az 60 puan almaları ve yapılacak sözlü sınavda başarılı bulunmaları gerekiyor. İşçilik ve yardımcı hizmet elemanları İŞ-KUR tarafından gönderilen listelerde kontenjandan fazla olması durumunda noter çekilişi ile işe alınacaklar.

Başvuru koşullarını taşıyan adaylar; 30 Eylül 2019 - 4 Ekim2019 tarihleri arasında Türkiye İş Kurumu internet sitesinden online olarak veya Çalışma ve İş Kurumu il Müdürlükleri’nden başvurularını yaptılar.

Türkiye İş Kurumu tarafından gönderilecek listede yer alan adaylardan asil ve yedek olarak belirlenecek adayların belirlenmesi için, 14 Ekim 2019 tarihinde Gazi Üniversitesinde kura çekimi yapılacak. Kura sonucu ve diğer şekilde kazanan adaylar sonuçları kurumun internet adresinden öğrenebilecek ve bu aynı zamanda kazanan adaylara tebligat yerine geçecek.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.