Gazi Üniversitesi KPSS Sıralaması İle 209 Memur Alımı

Gazi Üniversitesi KPSS Sıralaması İle 209 Memur Alımı

Gazi Üniversitesi en az lise mezun KPSS puan sıralaması ile 10 branşta 209 kamu personeli alım ilanları yayınladı. Öğrenim durumları ve çalışma şekillerini haber içerisinde detayda.

Ankara Gazi Üniversitesi Sözleşmeli 209 kişi alımı yapılacağı devlet personel başkanlığınca yayınladı. Başvurular Orta Öğretim lise, önlisans ve  lisans mezunları için 2016 KPSS puanı esas alınacaktır. Başvuru Formu üniversitenin internet sitesinden temin edilecektir. 2016 KPSS Sınav Sonuç Belgesi, Öğrenim Belgesi, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, 2 Adet Resim ve Adli Sicil kaydı olması şart.

Ankara Gazi Üniversitesi 3 kişi Biyolog, 5 kişi Diyetisyen, 1 kişi Pisikolog, 5 kişi Fizyoterapist, 2 kişi tekniker, 2 kişi mühendis, 1 kişi teknisyen, 22 kişi Sağlık Teknikeri, 1 kişi Diğer Sağlık Personeli ve 167 kişi Hemşire olmak üzere toplam 209 kişi Kamu Personel alım ilanı 06 Nisan 2018 de yayınladı. Başvuracak adaylar Lise, Önlisans ve Lisans mezunu olmaları gerekmektedir. Başvuracak adaylar şahsen başvuruyu 20 Nisan 2018 kadar yapmaları gerek.

Adaylarda aranan bazı şartlar: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, Erkek adaylar muvazzaf askerlik çağına gelmemiş veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış veya ertelenmiş olması gerekmektedir. Başvuru yapacak adaylarda öğrenimle ilgili koşullar ile ilgili geniş bilgi aşağıdaki tabloda yer almaktadır.

Adayların başvurularını web adresinde bulunan İş Talep Formunu tam doldurarak istenen belgelerle birlikte Gazi Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı adresine şahsen başvurmaları gerekmektedir. Başvuru için istenen belgeleri eksik getiren, başvuru tarihini geciktiren veya nitelikleri uygun olmayan adayların müracaatlarına işlem yapılmayacaktır.

Gazi Üniversitesi 209 Memur Alım ilan kılavuzu için tıklayınız.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.