Gaziantep Belediyesi KPSS 70 ile 40 Zabıta İlanı Yayımladı

Gaziantep Belediyesi KPSS 70 ile 40 Zabıta İlanı Yayımladı

Kamu personeli alımı dahilinde yayımlanan belediye personel alımları kapsamında yeni bir ilan yayımlandı. Gaziantep iş ilanları kategorisinden yayımlanan ilan ile 40 Zabıta Memuru alımı yapılacaktır. Detaylar haberimizde…

Türkiye genelinde ilgi ile takip edilmeye devam edilen kamu personeli alımı ilanları yayımlanmaya devam ediyor. Sürekli işçi alımı, memur alımı ve belediye personel alımı kapsamında yayımlanan ilanlara güncel başvuru kılavuzları da ilave ediliyor.

30 Temmuz 2020 Resmi Gazete iş ilanları aracılığı ile yayımlanan kamu personel alım ilanlarında yer alan bilgilere göre; belediye personel alımı dahilinde Gaziantep iş ilanları yayımlanmış olup; başvuruların Eylül 2020 döneminde alınacağı beyan edildi.

Gaziantep İş İlanları

Güneydoğu Anadolu Bölgesinde önemli istihdam merkezlerinin ilk sıralarında gelen Gaziantep ili dahilinde belediye personel alımı yapılacaktır. İlçe belediyesi olarak kamu hizmeti vermeye devam eden Şahinbey Belediyesi tarafından personel alımı için Resmi Gazete aracılığı ile duyuru yapılmış olup; daha önce 27 Temmuz 2020 tarihli yayımlanan ilanın iptal edildiği açıklanmıştır.

Unvan ve Kontenjan Bilgileri

Alımlar sadece Zabıta Memuru unvanı ile yapılacaktır. İlgili alımlar için iki farklı talep açılmış olup; 38 kişilik kontenjan ile 6-7 dereceli Zabıta Memuru alımı yapılacaktır. Ayrıca 6. Dereceden kadrolu 2 Zabıta Memuru alımı daha yapılacaktır.

Başvuru Süreci

Bugün itibari ile Resmi Gazeteden yayımlanan ilan detaylarına göre; başvuru yapmak isteyen adaylar için ilgili süreç 14 Eylül 2020 tarihinde başlayacaktır. Bu tarihten itibaren başvuru yapabilecek olan adaylar en geç; 18 Eylül 2020 tarihine kadar devam edecektir.

Başvurular mesai saatleri içerisinde Şahinbey Kongre ve Sanat Merkezi Akkent Mahallesi 400 Nolu Cadde No.44/1 Şahinbey/Gaziantep adresinde bulunan başvuru masasına teslim edilecektir.

Başvuru Şartları

38 kişilik Zabıta Memuru alımı için adayların; Ekonomi, İktisat, İş İdaresi ve İktisat, İşletme, Maliye veya Maliye- Muhasebe, Kamu Yönetimi veya Siyaset Bilimi, Uluslararası İlişkiler, Ekonometri, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkiler Lisans programlarının herhangi birinden mezun olmaları ve ayrıca en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmaları talep edilmektedir.

2 Zabıta Memuru alımı için de Veteriner Fakültesi Lisans veya Gıda Mühendisliği Lisans Programlarının birinden mezun olmak ve en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak şartları aranmaktadır.

Şahinbey Belediyesi Zabıta Memuru alım ilan detayları güncel başvuru kılavuzunda yer almaktadır.

Benzer Haberler

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.