Gaziantep KPSS şartsız 15 güvenlik ve temizlik personeli alımı

Gaziantep KPSS şartsız 15 güvenlik ve temizlik personeli alımı

Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi 15 kişilik kontenjan ile yeni kamu personeli alımı süreci başlattı. Alımlarda KPSS şartı aranmıyor olup; Gaziantep iş ilanları için 15 güvenlik ve temizlik personeli alımı yapılacaktır. İşte başvuru şartları

Gaziantep iş ilanları kategorisinde yer alan bir yeni güncel İŞKUR iş ilanı yayımlandı. Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi tarafından hazırlanan ilana göre KPSS şartsız 15 ilkokul ve lise mezunu personel alınacağı ilan edildi.

Güvenlik ve Temizlik Personeli Alımları

15 kişilik açılan kontenjan için 9 kişilik Güvenlik personeli alımı yapılması üzerine ilana çıkılmıştır. Ayrıca yapılacak olan 6 kişilik kamu personel alımı süreci için Temizlik Personeli unvanı ile isithdam yapılması amacıyla kontenjan açıldığı ilan edilmiştir.

14965.jpg EGM Atama Takvimi Açıklandı

Başvuru Süreci 

Güncel İŞKUR iş ilanlarında yer alan bilgilere göre bugünden itibaren başlayan başvurular için son başvuru tarihi 18 Şubat 2020 tarihi verilmiştir. 9 Güvenlik Personeli alımı için başvuru yapacak olan adayların takip edecekleri İŞKUR iş ilan numarası 00005405724 olurken; ayrıca 6 Temizlik Görevlisi unvanı için başvuru yapacak olan adayların da 00005405738 numaralı ilanı takip etmesi gerekecektir.

Başvuru Şartları

Adaylardan; 9 kişilik Güvenlik Görevlisi alımı için başvuru yapacak olan adayların en az lise düzeyinde mezuniyete sahip olması gerekmektedir. 18 ile 35 yaş aralığındaki adayların tercih edileceği alımlar için Valilik tarafından onaylanmış kimlik kartına sahip olmak şartı aranmaktadır.

Ayrıca 6 kişilik Temizlik Personeli için başvuru yapacak olan adayların da; en az ilkokul mezunu olmaları ve sağlık sorunu bulunmayan 18-50 yaş aralığındaki vatandaşlardan olmaları gerekmektedir.

Sonuçlar 24 Şubat 2020 tarihinde saat 10:30 'da  Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Konferans Salonunda yapılacak kura çekimi ile belirlenecektir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.