Gaziantep Üniversitesi 71 Öğretim Görevlisi Alıyor

Gaziantep Üniversitesi 71 Öğretim Görevlisi Alıyor

Gaziantep Üniversitesi Rektörlüğü yayımladığı ilan ile 71 öğretim görevlisi alımı şartlarını açıkladı. Başvuru Şartları ve kılavuz ilave edilmiştir.

Gaziantep Üniversitesi bünyesinde pek çok farklı anabilim dalında görevlendirilmek üzere öğretim görevlisi alımı yapılacaktır. Profesör, doçent ve doktor öğretim görevlisi unvanlarına alım yapılacaktır. Başvurular rektörlüğe şahsen yapılacaktır. Adaylar ilandaki kadrolardan sadece birine başvuru yapabilecektir.

Profesör kadrosuna başvuracak adaylar araştırma eserlerini ekledikleri dilekçe ile başvuru yapacaktır. Doçentlik belgesi, özgeçmiş, nüfus cüzdan fotokopisi, beyanname, bilimsel çalışma ve yayınların bir örneği ve 7 dijital örneği ile başvuru yapılacaktır.

Doçent kadrosuna başvuracak adaylar başvuru dilekçesi, özgeçmiş, nüfus cüzdan fotokopisi, beyanname, öğrenim belgeleri, bilimsel çalışma ve yayınların bir örneği ve 5 dijital örneği ile başvuru yapılacaktır. Doçentlik sınavında üniversitelerarası kurul tarafından sözlü sınava girmeyen adaylar yeniden sözlü sınava alınabilecektir. Doçentler daimi statüde istihdam edileceklerdir.

Doktor öğretim üyesi kadrosuna başvuracak olan adaylar başvuru dilekçesi, özgeçmiş, nüfus cüzdan fotokopisi, yabancı dil belgesi, beyanname, öğrenim belgeleri, bilimsel çalışma ve yayınların bir örneği ve 5 dijital örneği ile başvuru yapılacaktır. Adaylar 20 dakikalık ders verebilme sınavına tabi tutulacaktır.

Adayların başvuru esnasında sundukları dosyaları, bilimsel çalışma ve yayınları ile Gaziantep üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Kriterleri Yönergesinde bulunan ve üniversite bünyesinde görev yapan Akademik Başvuru İnceleme Komisyonu tarafından incelenecektir.

Gaziantep Üniversitesi öğretim görevlisi alım kılavuzu için tıklayın.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum