1. HABERLER

  2. ASKERİ ALIMLAR

  3. Genel Kurmay Başkanlığı (MSB) En Az Lise Mezun 10 Memur Alıyor
Genel Kurmay Başkanlığı (MSB) En Az Lise Mezun 10 Memur Alıyor

Genel Kurmay Başkanlığı (MSB) En Az Lise Mezun 10 Memur Alıyor

Başvuruları devam eden ilan için Genel Kurmay Başkanlığı Ankara adresine yerleştirilmek üzere 10 kişi en az lise en çok lisans mezunu memur alımı yapılıyor.

A+A-

Milli Savunma Bakanlığı Genel Kurmay Başkanlığına 10 Memur alımı için ilana çıkmış ve başvuruları başlamıştır. Başvuracaklar ön kayıtlarını online olarak (MSB) adresinden 12 Şubat 2018’e kadar yapmaları gerekmektedir.

Başvuracaklar Orta Öğretim (Lise) ve Lisans mezunu olanlar yapabilmekteler. Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) sıralaması ile alım yapılacaktır. Başvuracak adaylar Bay veya Bayan olabilmektedir.

Teknisyen Sıhhi tesisatçı 1 kişi Mesleki ve teknik eğitim veren liselerin sıhhi tesisat veya dengi dalı mezunu olmaları gerekmektedir. Sıhhi tesisatçı için ayrıca uygulama sınavı yapılacaktır.

Bilgisayar Mühendisi 2 kişi için Fakültelerin Bilgisayar Bilimleri Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar ve Enformatik Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Bilgisayar Bilimi ve Mühendisliği, Kontrol ve Bilgisayar Mühendisliği Bölümlerinden Mezun Olan adayların başvurusu kabul edilecektir.

Uzman 7 kişi için Üniversitelerin İİBF, Uluslararası İlişkiler, Uluslararası İlişkiler ve Avrupa Birliği, Küresel ve Uluslararası İlişkiler, Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler, Siyaset Bilimi, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, Toplumsal ve Siyasal Bilimler bölümlerinden mezun olmak. Fakültelerin Gazetecilik, Hukuk, Halkla İlişkiler ve Tanıtım, Radyo-Tv ve Sinema Bölümlerinden Mezun Olmak.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum