1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Gıda Tarım İl Müdürlükleri Memur Ve Büro İşçi Alımı
Gıda Tarım İl Müdürlükleri Memur Ve Büro İşçi Alımı

Gıda Tarım İl Müdürlükleri Memur Ve Büro İşçi Alımı

İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlükleri Memur ve Büro işçi alım ilanı 29 Haziran 2018 de yayınladı. Başvuracaklar lise lisans mezunu olması gerekmektedir.

A+A-

Gıda Tarım ve Hayvancılık Şanlıurfa ve Şırnak il müdürlükleri 2 kişi ziraat mühendisi (Memur) ve 3 kişi büro işçisi olarak alım yapılacaktır. Ziraat mühendisini Şırnak ve Büro işçisini Şanlıurfa alım yapacaktır. Büro işçisi için iş kurumu üzerinden aşağıda verilen ilan numaraları ile 9 Temmuz 2018 tarihine kadar başvuru yapılabilir. Ziraat mühendisi için 2 Temmuz ile 13 Temmuz 2018 tarihi arasında Şırnak Tarım Müdürlüğüne şahsen başvuru yapılması gerekmektedir.

Ziraat Mühendisi (kamu personeli alımı) 2 kişi için; Lisans Ziraat Fakültesi mezunu olması gerekmektedir. 02 Temmuz 2018 tarihinden 13 Temmuz 2018 tarihi mesai saati bitimine kadar; Şırnak Zirai Karantina Müdürlüğü Yeşiltepe Mahallesi 604. Sok. Silopi/ŞIRNAK adresine şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir. Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. Başvuru tarihini geciktiren ve diğer sebeplerle bu tarihten sonra müracaat edenler ile eksik ve hatalı belge ibraz edenlerin başvuruları kabul edilmeyecektir.

Alınacak personel işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara bildirilecektir.

Büro İşçisi 2 kişi için Lise mezunu olmaları gerekmektedir. Ayrıca talepte 2016 EKPSS (Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı) sonuçları geçerli olup; EKPSS sınavına giren adayların başvuruları kabul edilecektir. İş ilan numarası 00004515614 olarak verilmiştir.

Büro işçisi 1 kişi için lise mezunu olması gerekmektedir. Eski Hükümlü ve TMY (Terörle Mücadelede Yaralanan) olanların başvurusu kabul edilecektir. Başvuru ilan numarası 00004515670 olarak yayınlanmıştır.

İstenen belgeler: Öğrenim belgesi, Nüfus cüzdanı fotokopisi, TC Kimlik numarasının yazılı olduğu adli sicil kaydı, Askerlik durum belgesi (terhis, tecil veya muaf olduğunu belirtir), Engelli raporu, (engelli raporu vermeye yetkili hastanelerden alınacaktır.) ve İş Talep formu ile başvuru yapılacaktır. Talep Daimi iş gücü talebi olup sadece Engelli olanlar başvuru yapabileceklerdir.

Talebe başvurmak için geçerliliği olan EKPSS sınavına girmiş olmak gerekmemektedir. Talebe başvuruda bulunan kişilerin tercih edilen kadro için aranan başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

Tarım İl Müdürlükleri Memur Alım kılavuzu için tıklayın.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
İlgili Haberler