1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Gıda Tarım Ve Hayvancılık Bakanlığı 18 Kamu Personeli Alımı
Gıda Tarım Ve Hayvancılık Bakanlığı 18 Kamu Personeli Alımı

Gıda Tarım Ve Hayvancılık Bakanlığı 18 Kamu Personeli Alımı

Ankara Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı adresine istihdam edilmek üzere 18 kamu personeli alınacağı devlet personel başkanlığında 14 Haziran 2018 de ilan edilmiştir.

A+A-

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının alacağı 18 kamu personeli Sözleşmeli Bilişim personeli olarak istihdam edileceği yayınlandı. Alınacak personeller Ankara adresine alınacak olup başvurular başlamış olup son 29 Haziran 2018 tarihinde yapılacaktır.

Alımlar için başvuru formu ve başvuru kılavuzu aşağıda bulunan link adresinde mevcuttur. Başvurular Bakanlığın İnsan kaynakları daire başkanlığına İnternet ortamından yapılacaktır.

Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Büyük Ölçekli Bilgi İşlem Birimlerinde Sözleşmeli Bilişim Personeli İstihdamına İlişkin Esas ve Usuller Hakkında Yönetmelik" in 8 inci maddesi uyarınca Sözleşmeli Bilişim Personeli pozisyonunda istihdam edilmek ve tam zamanlı çalıştırılmak üzere yazılı sınav ile toplam 18 personel alınacağı bildirildi.

Başvuracak adaylarda aranan şartlar: Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği, mühendislik bölümlerinden fen- edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olması gerekmektedir.

Ayrıca yabancı dil puanı genel ve özel şartları sağlayan adaylardan sınava katılma şartlarını taşıyan ve usulüne uygun olarak başvuranlar arasından yapılacak sınavla sözleşmeli bilişim personeli pozisyonu için aday giriş sınavına alınacaktır.

Başvurular internet adresinde bulunan “Başvuru Formu”nun doldurulmasından sonra, fotoğraf yapıştırılmak ve imzalanmak suretiyle belgelerle birlikte adresine 29 Haziran 2018 bitimine kadar yapılması gerekmektedir.

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı 18 Sözleşmeli Bilişim personel alımı ilan kılavuzu için tıklayınız.

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
İlgili Haberler