1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Memur Alımı 19 Ocak’ta Sona Erecek
Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Memur Alımı 19 Ocak’ta Sona Erecek

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Memur Alımı 19 Ocak’ta Sona Erecek

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı yayınladığı ilan ile merkez teşkilatına görevlendirmek üzere 5 Kamu Personeli Alım ilanı yayınlamıştı.

A+A-

Tarım bakanlığının yayınladığı ilan ile kuruma 5 kişi Müfettiş yardımcısı alacağını yayınlamış ve ilana çıkmıştı. Yayınlanan ilan ile Ankara bakanlık adresine istihdam edileceği yayınlanmıştı. Başvuruları devam eden ilana başvuruda bulunacaklar için son gün olarak 19 Ocak 2018 olarak açıklanmıştır.

Başvuruda istenen özellikler neler?

Adaylar 35 yaşını doldurmamış olması, lisans eğitimi veren Veteriner Fakülteleri, Ziraat Fakülteleri ve fakültelerin kamu yönetimi, siyaset bilimi ve kamu yönetimi, siyaset bilimi ve uluslararası ilişkiler, iktisat, ekonomi, ekonometri, maliye, işletme, uluslararası ilişkiler, çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri bölümleri başvuru yapabilirler.

Ayrıca KPSS durumlarına göre belirlenmiş puan türünden en az 70 taban puan almış olmaları gerekmektedir.

Başvuracak adaylardan istenen belgeler ve izleyecekleri yol. Nüfus cüzdanı fotokopisi. Diploma veya bitirme belgesinin örneği 2017 KPSS A sonuç belgesinin örneği. Yabancı dil sınav sonuç belgesinin örneği. 4,5x6 ebadında 6 adet vesikalık fotoğraf. Sınav kılavuzunda yayımlanan imzalı başvuru formu ve Öz geçmiş olması gerekmektedir.

Başvuru şekli: Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Rehberlik ve Teftiş Başkanlığına (Fatih Caddesi No: 6 Keçiören/ANKARA) şahsen veya posta yoluyla yapılacaktır. 19 Ocak 2018 Cuma günü mesai bitimi 18.00'de sona ereceğinden postadaki gecikmelerden başvuru sahibi sorumludur.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum