Gıda Tarım Ve Hayvancılık Bakanlığında Dikkat Çeken Memur Alım Şekilleri

Gıda Tarım Ve Hayvancılık Bakanlığında Dikkat Çeken Memur Alım Şekilleri

Gıda tarım ve hayvancılık bakanlığı (GTHB) merkezi atama veya bakanlık bünyesinde kamu personeli alımı yapması beklenirken dikkat çeken 2 veya 3 kişi alımlar DPB yayınlayarak alması adaylarda umutsuzluğa neden oldu.

Gıda Tarım ve Hayvancılık bakanı yaptığı açıklamalar ile Maliye Bakanlığına ve Devlet Personel Başkanlığına 10 bin 551 kamu personeli ve memur alımlarıyla ilgili gerekli başvuruların yapıldığını duyurmuştu. Ancak devlet personel başkanlığı 2 veya 3 kişi gibi alımlarla dikkatleri üzerine çekmiştir. Başvuruda bulunmak ve kamu dairelerine yerleşmek isteyen adaylarda umutsuzluk oluşmuştur. Merkezi atama veya bakanlık atama kadroları daha net bir şekilde yapılması ve 10 551 personel alımının bir an önce yayınlanması adayların istekleri arasında yer almaktadır. Yayınlanan bu alım haberlerini sitemiz içerisinde bulabilirsiniz. İşte o alımların birkaç tanesi;

Hatay Gıda Tarım Ve Hayvancılık Bakanlığı Tarımsal Araştırmalar ve Politikalar Genel Müdürlüğü zeytincilik araştırma enstitüsü müdürlüğü DPB yayınlanan ilan ile 2 kamu personeli alacağını ilan etti. Gıda ve Hayvancılık Müdürlüğü 2 sözleşmeli kamu personel alımı için başvurular 15 Temmuz 2018 de başlayıp 30 Temmuz 2018 de sona erecektir.

Şırnak Gıda Tarım ve Hayvancılık Şanlıurfa ve Şırnak il müdürlükleri 2 kişi ziraat mühendisi (Memur) ve 3 kişi büro işçisi olarak alım yapılacaktır. Ziraat mühendisini Şırnak ve Büro işçisini Şanlıurfa alım yapacaktır. Büro işçisi için iş kurumu üzerinden aşağıda verilen ilan numaraları ile 9 Temmuz 2018 tarihine kadar başvuru yapılabilir. Ziraat mühendisi için 2 Temmuz ile 13 Temmuz 2018 tarihi arasında Şırnak Tarım Müdürlüğüne şahsen başvuru yapılması gerekmektedir.

Adıyaman Gıda Tarım Ve Hayvancılık Bakanlığı Tarımsal Araştırmalar Ve Politikalar Genel Müdürlüğü Sert Kabuklu Meyveler Araştırma Enstitüsü Adıyaman İl Gıda Ve Tarım Müdürlüğüne Yerleştirilmek Üzere 2 Ziraat Mühendisi Alımı Gerçekleştiriyor. Gıda ve Hayvancılık Müdürlüğü 2 sözleşmeli kamu personel alımı için başvurular başlamış olup 20 Temmuz 2018 tarihinde son bulacaktır.

Ağrı Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı 3 Ziraat Mühendisi (kamu personeli) Alım ilanı 27 Haziran 2018 de yayınladı. Başvuracak adaylar için başvuru 2 Temmuz 2018 başlayıp 13 Temmuz 2018 de sona erecektir. Gıda Tarım ve Hayvancılık Ağrı Zirai Karantina müdürlüğüne sözleşmeli personel alacağını açıkladı.

Giresun adresine alınacak 6 kamu personeli alımı için başvurular başlamış olup 29 Haziran 2018 de sona erecektir. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının alacağı 6 kamu personeli (mühendis) personeli olarak istihdam edileceği yayınlandı. Alınacak personeller Giresun adresine alınacak olup başvurular başlamış olup son 29 Haziran 2018 tarihinde yapılacaktır.

İlgili Haberler

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum