1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Gıda ve Tarım Bakanlığı 2 Kamu Personeli Alacak
Gıda ve Tarım Bakanlığı 2 Kamu Personeli Alacak

Gıda ve Tarım Bakanlığı 2 Kamu Personeli Alacak

Gıda Tarım Ve Hayvancılık Bakanlığı tarımsal araştırmalar ve politikalar genel müdürlüğü 2 kamu personeli alacağını 9 Temmuz 2018 de devlet personel başkanlığı üzerinden duyurdu.

A+A-

Gıda Tarım Ve Hayvancılık Bakanlığı Tarımsal Araştırmalar ve Politikalar Genel Müdürlüğü zeytincilik araştırma enstitüsü müdürlüğü DPB yayınlanan ilan ile 2 kamu personeli alacağını ilan etti.

Gıda ve Hayvancılık Müdürlüğü 2 sözleşmeli kamu personel alımı için başvurular 15 Temmuz 2018 de başlayıp 30 Temmuz 2018 de sona erecektir.

Başvuru yapacak adayların 2016 yılında yapılmış olan 2016 KPSS Lisans sınavına girmiş ve KPSSP3 puan türünden en az 60 puan almış olması gerekmektedir. Askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış, ertelemiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak, (Erkek adaylar için). Başvuru yapanların 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 4/B maddesindeki, aynı Kanunun 48 inci maddesinin (A) fıkrasının 1, 4, 5, 6, 7 ve 8. bentlerindeki ve 6/6/1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esasların Ek 1. maddesindeki şartları da taşımaları gerekmektedir.

Başvurular Hatay Zeytincilik Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü'ne (Cebrail Mah. Valigazezoğlu Sokak No:4/1 Antakya/HATAY) yapılacaktır. Posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. Başvurular, 15 Temmuz 2018 günü başlayacak ve 30 Temmuz 2018 günü mesai saati bitiminde sona erecektir.

Gıda ve Tarım Bakanlığı 2 Kamu Personeli alım kılavuzu için tıklayın.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
İlgili Haberler