1. HABERLER

  2. İŞKUR İŞ İLANLARI

  3. Giresun Belediyesi İşçi Alımı Mayıs 2017
Giresun Belediyesi İşçi Alımı Mayıs 2017

Giresun Belediyesi İşçi Alımı Mayıs 2017

Giresun Belediye Başkanlığı Sözleşmeli İşçi Alım ilanı 22 Mayıs 2017 de yayınladı. Alınacak Personel sayısı 5 kişi olarak açıklandı. Başvurular başlamış olup 31 Mayıs 2017 tarihinde sona erecektir. KPSS şartı bulunmamaktadır.

A+A-

Giresun Çavuşoğlu Belediye Başkanlığı Sözleşmeli İşçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 5 kişi bahçıvan işçisi (Genel) olarak istihdam edileceği açıklandı. KPSS şartı aranmayan ilana en az ilkokul mezunlar ve en çok lisans mezunlar başvurabilecekler. Başvurular başlamış olup 31 Mayıs 2017 de sona erecektir.

Çavuşoğlu Belediye Başkanlığı Sözleşmeli 5 kişi bahçıvan işçisi için şartlar: En az ilköğretim en çok Lisans mezunu olması, Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Peyzaj Projesi Uygulama Programı Tarım Teknolojileri alanında sertifikaya sahip olması gerekmektedir. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003785824 numarası ile internetten veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 31 Mayıs 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Başvuru yapacak adayların Kuraya tabi olan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kurada ismi çıkan kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından iadeli taahhütlü olarak adaylara bildirilecektir. Noter Huzurunda Kura Çekimi 05 Haziran 2017 tarihinde Saat 11: 00 ile 12: 00 saatleri arasında Giresun Çavuşoğlu Belediye Başkanlığı Toplantı Salonunda Yapılacak. 31 Mayıs 2017 Tarihine Kadar İstenen Belgeyi Giresun Çavuşoğlu Belediye Başkalığına Teslim Edilmesi gerekmektedir.

Talep sayısının fazla olması halinde talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır.

Adaylardan istenecek belgeler: Öğrenim belgesi, T.C. Kimlik numarasının yazılı olduğu Adli Sicil Arşiv Kaydı, Aslı ibraz edilmek üzere nüfus kayıt örneği veya nüfus cüzdanı fotokopisi, Askerlik durum belgesi, (Erkek adaylar için askerlik terhis, tecil veya muaf olduğunu belirtir belge.) ve İş talep dilekçesini doldurarak teslim edilecektir.

Başvuracak adaylar Giresun Çavuşoğlu Belediye Başkanlığında istihdam edilecek olup çalışma adresi aynı adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu Normal olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede yaralanan ) olanlar da başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar iş kur ilan numarası ile 31 Mayıs 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.