1. HABERLER

  2. İŞKUR İŞ İLANLARI

  3. Giresun Duroğlu Belediyesi 3 Kamu İşçisi Alımı
Giresun Duroğlu Belediyesi 3 Kamu İşçisi Alımı

Giresun Duroğlu Belediyesi 3 Kamu İşçisi Alımı

Duroğlu Belediye Başkanliği14 Ağustos 2017 Pazartesi tarihinde bir ilan yayınladı. Başvurular 23 Ağustos 2017 Çarşamba tarihinde sona erecektir. Başvuracak adaylar başvurularını, 23 Ağustos 2017 Çarşamba tarihine kadar İŞKUR internet sitesi üzerinden veya

A+A-

Duroğlu Belediye Başkanliği3 personel istihdam edeceğini açıkladı. Yapılan açıklamaya göre işe alımlarda aranan unvan Bahçıvan (Peyzaj Bahçıvanı) oldu.

Bahçıvan (Peyzaj Bahçıvanı) alımı için başvurular 23 Ağustos 2017 Çarşamba tarihine kadar İş-Kur İl Müdürlüğü veya İŞ-Kur resmi internet sitesi üzerinden ilanda belirtilen ilan numarası ile yapılacaktır.

İlana başvuracak adayların 00003961486 iş ilan numarası ile Giresun Çalişma Ve İş Kurumu İl Müdürlüğü 'ne veya İŞKUR resmi internet sitesine 23 Ağustos 2017 Çarşamba tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir. Adaylarda aranan şartlar ise şu şekilde açıklanmıştır:

Bahçıvan (Peyzaj Bahçıvanı) alımı için aranan şartlar: Başvuru yapacak adayların en az ilköğretim en fazla lisans mezunu olup Bahçıvan (Peyzaj Bahçıvanı) mesleğinde en az 5 yıl deneyime sahip olması gerekmektedir.

İşe alımlar kura ile olup kura bilgileri şu şekilde verilmiştir: Duroğlu Belediyesi Toplantı Salonu 25 Ağustos 2017 saat 09.00 ile 10.00 arasında gerçekleştirilecektir.

Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.