Giresun üniversitesi ilkokul mezunu personel alım ilanı yayımlandı

Giresun üniversitesi ilkokul mezunu personel alım ilanı yayımlandı

Kamu üniversitesi bünyesinde yapılmaya devam edilen personel alımları süreçleri kapsamında bir yeni ilan yayımlandı. Giresun Üniversitesi dahilinde yayımlanan personel alımı ilanı için başvuru süreci başladı. Detaylar haberimizde…

Kamu kurum ve kuruluşları bünyesinde devam eden personel alımları kapsamında yer alan güncel istihdam duyuruları  yayımlanmaya devam ediyor. Kamu üniversitesi personel alımı başvuru şartları açıklandı.

Giresun İş İlanları

21 Eylül 2020 Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) iş ilanları yayımlandı. Farklı unvan ve kategorilerde gerçekleştirilen personel alımları kapsamında yayımlanan ilan detaylarına göre 35 yaş şartı ile personel alımları yapılacaktır.

Yapılacak olan personel alımı başvuruları akabinde hak kazanan adayların Giresun Üniversitesi dahilinde görevlendirilecekleri açıklandı.

Unvan ve Kontenjan Bilgileri

Giresun Üniversitesi personel alımları kapsamında toplamda 2 kişilik kontenjan dahilinde olmak üzere işe alımlar gerçekleştirilecektir. Adayların Temizlik Personeli unvanı ile görevlendirilecekleri beyan edilmektedir.

Başvuru Süreci

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından yayımlanan her kamu personeli alım ilanında olduğu gibi; Giresun Üniversitesi kamu personeli alımı kapsamında adayların online olarak yapılacak olan başvurular aracılığı ile işlem yapmaları mümkündür.

Adaylar 2 kişilik Temizlik Personeli alımı için 00005690660 numaralı İŞKUR iş ilanı aracılığı ile başvurularını İŞKUR resmi internet adresi üzerinden yapacaktır. 21 Eylül 2020 Resmi Gazete iş ilanları dahilinde yayımlanan personel alımı için ilan edilen son başvuru tarihi 25 Eylül 2020 olarak kayıtlara geçmiştir.

Başvuru Şartları

Giresun Üniversitesi 2 Temizlik Personeli alım ilanına başvuru yapacak olan adayların en az ilkokul mezunu olması gerekmektedir. Engelli kamu personeli alımı kategorisinden kabul edilecek olan adayların söz konusu hususi şartları haiz olması ve son başvuru tarihi itibari ile 35 yaşından gün almamış olmak özel başvuru şartına haiz olması gerektiği ilan edilmiştir.

KPSS sınav puanı talep edilmeyen alımlar için yapılan başvuruların akabinde sonuçların belirlenmesi amacı ile kura çekimi yapılacaktır.

İŞKUR tarafından yapılan açıklamada yer alan bilgilere göre; Giresun Üniversitesi Güre Yerleşkesi Şehit Ömer Halis Demir Konferans Salonunda 2 Ekim 2020 tarihinde saat 10:00’da kura işlemleri başlayacaktır.

Başvuru kılavuzu.

Benzer Haberler

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.