Güney Marmara Kalkınma Ajansı Memur Alım İlanı! GMKA Şartları

Güney Marmara Kalkınma Ajansı Memur Alım İlanı! GMKA Şartları

T.C. Güney Marmara Kalkınma Ajansı (GMKA) Balıkesir ve Çanakkale şehirlerine memur alım ilanı yayınlandı. GMKA başvuru şartları ve tarihleri paylaşıldı. Alımı yapılacak personel hangi unvanlarda çalıştırılacak olduğu haber detayları verildi.

Güney Marmara Kalkınma Ajansı memur alım ilanı yayınlayarak adaylara başvuru şartlarını kılavuz ile birlikte verdi. Alımı yapılacak personel Çanakkale ve Balıkesir şehirlerinde görev yapacaktır. Alınacaklar 3 kişi uzman ve 1 kişi iç denetçi olarak görev yapacaktır.

Güney Marmara Kalkınma Ajansı’nın merkezi Balıkesir olup, Ajansın faaliyet alanını Balıkesir ve Çanakkale illeri oluşturmaktadır.

Başvurular 7 Şubat 2020 tarihinden başlayarak 21 Şubat 2020 tarihi saat 23.59'a kadar kurumun internet adresinde bulunan Güney Marmara Kalkınma Ajansı Sınav Başvuru bağlantısından yapılacaktır.

Uzman alımı 3 kişi; Şehir ve Bölge Planlama Harita Mühendisliği, Mühendislik, İktisat, İşletme, Maliye, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi ve Uluslararası İlişkiler bölümü mezunları başvuru yapabiliyor.

İç denetçi alımı 1 kişi; Hukuk, iktisat, maliye, işletme, kamu yönetimi, uluslararası ilişkiler, istatistik, çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri, matematik, sosyoloji, mimarlık, şehir ve bölge planlama bölümü mezunu olması isteniyor.

Güney Marmara Kalkınma Ajansı memur alımı kılavuzu adaylar için verilmiştir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.