Güneydoğu Kalkınma Ajansı KPSS sıralaması ile 9 memur alımları

Güneydoğu Kalkınma Ajansı KPSS sıralaması ile 9 memur alımları

Güneydoğu Anadolu Projesi Bölge Kalkınma İdare Başkanlığı bünyesinde yapılacak olan kamu personeli alımları için İŞKUR tarafından güncel istihdam ilanları yayımlandı. KPSS puan sıralaması ile yapılacak personel alım detayları haberimizde…

Türkiye genelinde ilgi ile takip edilen kamu personeli alımı süreçleri dahilinde yayımlanan istihdam duyurularına yenileri eklendi. 1 Haziran 2020 tarihli güncel İŞKUR iş ilanlarınca Güneydoğu Kalkınma Ajansı bünyesinde 9 personel alımı yapılacağı açıklandı.

Unvan ve Kontenjan Bilgileri

1 Haziran 2020 İŞKUR iş ilanlarınca yayımlana personel alımı bilgilerine göre; Güneydoğu Anadolu Projesi Bölge Kalkınma İdare Başkanlığı bünyesinde yapılacağı planlanan alımlar için 9 kişilik kontenjan açılmış olup, alımların;  1 Sekreter/Yönetici Asistanı, 1 Grafik Tasarımcı, 1 Ekonomist, 1 Endüstri Mühendisi, 2 İstatistikçi, 1 Ön Muhasebeci, 1 İşletmen ve 1 Bilgisayar Mühendisi unvanları ile yapılacağı ilan edildi.

Başvuru Süreci

İŞKUR tarafından organize edilen iş ilanları başvuruları kapsamında online başvuru sistemi açık olacaktır. Güneydoğu Anadolu Projesi Bölge Kalkınma İdare Başkanlığı kamu personeli alımları için bugün (1 Haziran 2020) tarihinde ilan edilen başvurular için son başvuru tarihi 5 Haziran 2020 olarak ilan edilmiştir. Başvurular aşağıda yer alan İŞKUR iş ilan takip numaraları vasıtası ile yapılacaktır.

Şartlar ve İŞKUR Takip Numaraları

Güneydoğu Anadolu Projesi Bölge Kalkınma İdare Başkanlığı bğnyesinde yapılacak kamu personeli alımları için engelli personel alımı ve TMY personel alımı ilanları yayımlanmıştır. Söz konusu ilanların detaylarına göre;

1 Büro Yönetimi Ve Sekreter alımı için 00005509598 numaralı İŞKUR ilanı takip edilecektir. Adaylar engelli kamu personeli alımı şartlarına ve yüzde 40 engel oranına sahip olmalıdır. EKPSS puan sıralaması önem arz ederken; adayların Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı alanında MYO mezunu olmaları şartı aranmaktadır.

1 Grafik Tasarımcı alımı için başvuru yapacak olan adayların önlisans mezunu olmaları ve alanında mezuniyete sahip olması gerekmektedir. Takip edilecek İŞKUR iş ilan numarası 00005509607’dir. Yüzde 40 oranında engelli kamu personeli olabilme niteliklerine sahip olmak şarttır.

1 Ekonomist alımı için yüzde 40 engelli kamu personeli olabilme şartlarına haiz olup; 00005509717 numaralı ilanın takip edilmesi gerekmektedir.

1 Endüstri Mühendisi alımı için adayların KPSS P3 puan türünden puan sahip olmaları gerekirken; Endüstri Mühendisliği lisans mezuniyetine sahip olan adayların başvuruları kabul edilecektir. Takip edilecek İŞKUR numarası 00005509686 olup; adayların Eski Hükümlü ya da TMY personel alımı şartlarına haiz olmaları gerekmektedir.

1 İstatistikçi alımı için başvuruların 00005509725 numaralı ilan aracılığı ile yapılması şarttır. Adayların yüzde 40 oranında engele sahip olan engelli kamu personeli adayı olmaları ve EKPSS’den puan almış olmaları gerekmektedir.  İktisat, İşletme, İİBF, Siyasal Bilgiler,Sosyal Bilimler Fakültelerinden mezun olmak kafi şart sayılmaktadır.

1 Ön Muhasebeci alımı için başvuru yapacak olan adayların takip edecekleri İŞKUR takip numarası 00005509731olup; başvurular engelli kamu personeli adaylarına yönelik açılmıştır. Muhasebe MYO mezunu olan adayların başvuruları kabul edilecektir.

1 İstatistikçi alımı için takip edilecek İŞKUR ilan numarası 00005509787 olup; Eski Hükümlü ya da TMY personel adaylarının başvuruları kabul edilecektir. KPSS P3 puan türünden skora sahip olmak şartı aranmaktadır. İşletme ve Ekonomi Fakültesi mezunu olan adayların başvuruları geçerli sayılacaktır.

1 İşletmeci alımı için İşletme bölümü Lisans mezuniyeti talep edilirken; adayların takip edecekleri İŞKUR ilan numarası 00005509710 olarak ilan edilmiştir. KPSS P3 puan sıralaması önem arz etmektedir. Başvurular Eski Hükümlü TMY personel adaylarına yönelik açılmıştır.

1 Bilgisayar Mühendisi alımı için başvuru yapacak olan vatandaşların Mühendislik Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği lisans bölümünden mezun olmaları gerekirken; engelli kamu personeli alımı için açılan başvurularda EKPSS sıralaması önem kazanmaktadır.

İlgili ilana başvuru yapacak olan adayların çalışma adresi olarak Doğukent Mah. 104.Cad. 1155.Sok. No:2 Karaköprü Şanlıurfa / Türkiye olarak ilan edilmiştir. 

İŞKUR iş ilanlarına güncel bir şekilde İş İlanları Kariyer sayfasından ulaşabilirsiniz.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.