Hacettepe Üniversitesi KPSS’siz 60 sürekli işçi alımı yapıyor

Hacettepe Üniversitesi KPSS’siz 60 sürekli işçi alımı yapıyor

Kamu personeli alımı için Hacettepe Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yeni bir ilan yayımlandı ve toplamda 60 kişilik kontenjan açılarak Güvenlik Personeli, Temizlik İşçisi ile Hasta ve Yaşlı Bakım Personeli alımı yapılacağı açıklandı.

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) ve Resmi Gazete vasıtası ile yayımlanan güncel kamu personeli alım ilanlarında yer alan bilgilere göre; yeni bir kamu üniversitesi personel alım başvuru kılavuzu yayımlandığı duyuruldu.

İlgili alımlar dahilinde üç farklı unvanda ve farklı niteliklerde sürekli işçi alımı yapılacak olup; başvuru yapacak olan adaylardan herhangi bir şekilde KPSS sınav puanı talep edilmediği ilan edildi ve alımların kura ile yapılacağı açıklandı.

Hacettepe Üniversitesi İşçi Alım İlanları

Ankara iş ilanları kategorisinden yayımlanan Hacettepe Üniversitesi personel alımı ilanı için yayımlanan güncel başvuru kılavuzunda yer alan bilgilere göre; sürekli işçi alımı için üç farklı unvanda personel talep edildiği beyan edildi.

İlgili alımlara dair verilen bilgilere göre; toplamda açılan 60 kişilik kontenjan için; 10 Silahsız Güvenlik Görevlisi alımı yapılacağı açıklanırken; ayrıca 13 Sürekli Temizlik İşçisi alımı ve ayrıca 37 Hasta ve Yaşlı Bakım Personeli alımı yapılacağı ilan edildi.

Başvuru Süreci

Hacettepe Üniversitesi kamu personeli alımları için yayımlanan iş ilanlarına başvuru yapacak olan adayların bugün (24 Haziran 2020) tarihi itibari ile başvurularını elektronik ortamda online olarak yapmaları mümkündür.

Başvuru işlemlerini tamamlamak için aşağıda yer alan İŞKUR iş ilanlarına ihtiyaç duyacak olan adaylar, başvuru işlemlerini son olarak 29 Haziran 2020 tarihine kadar yapabileceklerdir. Başvurular İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden online olarak yapılacaktır.

Başvuru Şartları ve İŞKUR İş İlan Numaraları

Hacettepe Üniversitesi sürekli işçi alımı başvuruları için KPSS puanı talep edilmemektedir. Üniversite tarafından talep edilen özel başvuru şartlarına yer alan bilgilere göre;

10 Güvenlik Personeli alımı için adayların 00005548431 numaralı İŞKUR ilanını takip etmesi beklenirken; başvuru yapacak olan adayların; 20-35 yaş aralığında, Silahsız Geçerli Özel Güvenlik Eğitim Sertifikasına/Belgesine sahip, en az B sınıfı ehliyete sahip adaylar olması talep edilmektedir.

13 Temizlik İşçisi başvuruları için takip edilecek olan İŞKUR iş ilan numarası 00005548629 olup; adayların en az ilkokul mezunu, 20-40 yaş aralığında personeller olması talep edilmektedir.

37 Hasta ve Yaşlı Bakım personeli adaylarından ise; Ortaöğretim Kurumlarının hasta ve yaşlı hizmetleri alanının engelli bakımı, hasta bakımı ve yaşlı hizmetleri dallarından ya da sağlık hizmetleri alanının ebe yardımcılığı, hemşire yardımcılığı ve sağlık bakım teknisyenliği dallarından birinden mezun olmak, 20-35 yaş aralığında olmak şartları talep edilirken; takip edilmesi için ilan edilen İŞKUR iş ilan numarası da 00005548736 olarak açıklanmıştır.

Benzer Haberler

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum