Helal Akreditasyon Kurumu Ankara’ya 8 Memur Alacak

Helal Akreditasyon Kurumu Ankara’ya 8 Memur Alacak

Resmi Gazete’de kamu ilanı yayınlandı. Helal Akreditasyon Kurumu Ankara merkez adresine 8 memur alımı yapacak. Başvuru kılavuzu içerisinde buluna form ile başvuru yapılacak. Adaylar hangi tarihlerde başvuru yapacak.

Resmi Gazete’de sınavla kamu ilanı yayınlandı. Ankara Merkez Helal Akreditasyon Kurumu 8 kadroda memur alımı yapıyor. Kurum sınav uygulaması yapacaktır. Öğrenim durumu ve KPSS şartları tutan adayların başvurusu kabul edilecektir. Erişim kolay olması amaçlı başvuru formu kılavuz ile birlikte sunuldu.

Öğrenim durumları

Uluslararası İlişkiler, Uluslararası İlişkiler ve Avrupa Birliği, Küresel ve Uluslararası ilişkiler, Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler, Siyaset Bilimi, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, Toplumsal ve Siyasal Bilimler lisans programlarının birinden mezun olmak. 1 kişi istihdam edilecek.

İlahiyat Fakültesi, Gıda Mühendisliği lisans, Kimya Mühendisliği lisans veya Veteriner Fakültesi bölümünden mezun olmak. 7 kişi bu okul mezunlarından istihdam edilecek.

helal-akreditasyon-kurumu.jpg

Sınav başvuru tarihi

Başvurular 4 Ağustos 2020 tarihinde başlayıp 11 Ağustos 2020 tarihinde saat 18.00’de sona erecektir. Adaylar, Helal Akreditasyon Kurumun internet adresinde yer alan başvuru dilekçesi ve başvuru formu (kendi el yazısı veya bilgisayar ortamında doldurulabilir.), KPSS sonuç belgesinin bilgisayar çıktısı, YDS/e-YDS sonuç belgesinin bilgisayar çıktısı isteniyor.

Başvurular nasıl yapılacak?

Helal Akreditasyon Kurumu internet adresinde yer alan başvuru dilekçesi ve başvuru formu, KPSS sonuç belgesinin bilgisayar çıktısı, YDS/e-YDS sonuç belgesinin bilgisayar çıktısı, Mezuniyet belgesinin aslı veya onaylı örneği (Belgenin aslı ile şahsen başvuruda bulunulması halinde Kurum tarafından bir örneği tasdik edilerek aslı iade edilecektir.) veya e-devlet üzerinden alınacak mezuniyet belgesi (eğitimini yurt dışında tamamlamış olanların diploma denklik belgesinin aslı veya onaylı örneği), Helal Akreditasyon Kurumun internet adresinde yer alan özgeçmiş formu (kendi el yazısı ile doldurulacaktır.).

Son 6 ay içerisinde çekilmiş iki adet biyometrik fotoğraf (bir adedi forma yapıştırılacak), Türkiye Cumhuriyeti kimlik numarası yazılı kimlik kartı / nüfus cüzdanı fotokopisi, ile birlikte şahsen veya iadeli taahhütlü olmak koşuluyla posta yoluyla, Helal Akreditasyon Kurumu Personel ve Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı “Mustafa Kemal Mahallesi 2120.Cadde No: 12 06530 Çankaya/ANKARA” adresine başvurmaları gerekmektedir.

Helal Akreditasyon Kurumu memur alımı kılavuz içerisinde detaylar yer alıyor.

Benzer Haberler

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.