1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Hemşire Ebe Sözleşmeli 46 Sağlık Personeli Alımı
Hemşire Ebe Sözleşmeli 46 Sağlık Personeli Alımı

Hemşire Ebe Sözleşmeli 46 Sağlık Personeli Alımı

Tıp Fakültesi 30 Hemşire 10 Ebe ve 6 Sağlık Personeli olmak üzere toplam 46 kişi istihdam edeceğini Duyurdu. Çalışma İli Kırıkkale olup Başvurular 25 Ekim 2018 Tarihinde Sona Erecektir.

A+A-

Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi tarafından  28 Kişi Hemşire Lisans Mezunu olan Adaylar için Hemşirelik Fakültesi ya da Sağlık Bilimleri, Fakültesi, Hemşirelik Bölümü veya Hemşirelik Yüksekokulu 4 yıllık lisans mezunu şartı vardır. Lise Mezunu Hemşire 2 kişi adaylar için Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik Bölümü Mezunu olmak, daha önce herhangi bir Üniversite hastanesinde çalışmış olma Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Bölümlerinde kullanılan İzokinetik Cihazı veya Robotik Yürüme Cihazından en az birinden olmak üzere kullanıcı eğitim sertifikasına sahip olmak, şartı aranmaktadır.

Ebe 10 kişi Adaylar için Fakülte veya Yüksekokulların Ebelik bölümü 4 yıllık lisans mezunu olması vardır. Sağlık Personeli için Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Anestezi Bölümü 2 yıllık ön lisans mezunu, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu, Tıbbi Laboratuvar Teknikleri 2 yıllık ön lisans mezunu en az 5 yıl Klinik Biyokimya Laboratuvarında çalışmış olduğunu belgelendirmek, Kan Merkezi Cihazları, Klinik Biyokimya Cihazları (otoanalizör, otomatik idrar analizörü, hormon ve otomatik mikroeliza cihazlarının her birinden olmak üzere en az bir marka ve model için) kullanıcı eğitim sertifikasına sahip olmak şartı vardır.

Aranan Genel Şartlar ise Türk Vatandaşı olmak, Kamu Haklarından yararlanıyor olmak, Erkekler için Askerlik Hizmetini yapmış veya ertelemiş olmak, Yapılacak Güvenlik soruşturmasında herhangi bir engelinin olmaması gerekmektedir ayrıca Lisans mezunları için 2018 KPSS(B) Grubu KPSS P3, Ön Lisans mezunları için 2016 KPSS(B) Grubu KPSS P93, Lise mezunları için 2016 KPSS(B) Grubu P94 puanı esas alınacaktır. Başvuracak adayların Dilekçe, Özgeçmiş, Diploma veya Mezuniyet Belgesi, Askerlik Durum Belgesi ( Erkek Adaylar için ) Kimlik Fotokopisi, Adli Sicil Kaydı, KPSS Sınav sonucunu gösterir Belge ile beraber Fakültenin sitesinden Temin edilecek Başvuru Formunu doldurarak Kırıkkale  Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlığına Şahsen Müracaat etmeleri gerekmektedir. Atamaya Hak kazanan Adaylar Üniversitenin Resmi internet Sitesinden İlan Edilecektir.

Tıp Fakültesi Başvuru Klavuzu için Tıklayınız

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.