1. HABERLER

  2. İŞKUR İŞ İLANLARI

  3. İ.Ü.C KPSS 60 Puanla Kreş Okul Öncesi Öğretmen Alımı Yapıyor
İ.Ü.C KPSS 60 Puanla Kreş Okul Öncesi Öğretmen Alımı Yapıyor

İ.Ü.C KPSS 60 Puanla Kreş Okul Öncesi Öğretmen Alımı Yapıyor

8 Temmuz 2019 ilanına göre KPSS 60 puanla kreş okul öncesi öğretmen alımı İŞKUR iş ilanları üzerinden (İ.Ü.C) İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Rektörlüğü yapıyor. Alım başvuru şekli ve şartları haberimizde.

A+A-

İŞKUR iş ilanları 8 Temmuz 2019 tarihli yayını ile KPSS 60 puanla kreş okul öncesi öğretmen alımı İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Rektörlüğü (İ.Ü.C) tarafından yapılıyor. Alıma başvurular aşağıda verilen ilan numaraları ile başlamış olup 12 Temmuz 2019 tarihi bitimine kadar devam edecektir. Başvurular iş kurumuna 00005057083 ile online veya iş kurumlarından şahsen başvuru yapılabilir.

Adaylarda aranan şartlar; Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu. Nüfus Cüzdanı Aslı ve Fotokopisi. 2 Adet Vesikalık fotoğraf. Adli Sicil Belgesi. SGK’dan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığını almadığını gösterir belge. Askerlik durum belgesi(e devlet çıktısı kabUl edilir). Diploma/Mezuniyet Belgesi aslı ve fotokopisi(İlkokul, ortaokul, lise, önlisans veya lisans). Güvenlik Görevlisi kadrosuna başvuranlar güvenlik görevlisi kartı aslı ve fotokopisi. Büro Memuru(Genel) kadrosuna başvuranlar önlisans ve lisans mezunları 2018 yılı KPSS sonuç belgesi olması isteniyor.

Okul öncesi öğretmeni alımı için lisans okul öncesi öğretmenliği bölümü mezunu olması ve KPSSP3 puan türünden 60 puanı olması ve 35 yaşından büyük olmaması isteniyor.

İŞKUR tarafından bildirilen nihai listede yer alan adaylar istenen belgeleri 17/07/2019 -19/07/2019 tarihleri arasında mesai bitimine kadar İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığına (Üniversite Mah. Bağlariçi Cad No:7 Avcılar İstanbul)  bizzat kendisi tarafından elden teslim etmeleri gerekmektedir.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.