1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. İçişleri Bakanlığı 10 Kamu Personeli Alımı Sona Erecek
İçişleri Bakanlığı 10 Kamu Personeli Alımı Sona Erecek

İçişleri Bakanlığı 10 Kamu Personeli Alımı Sona Erecek

İçişleri Bakanlığı yayınladığı ilan ile 10 memur alımında başvuruları devam eden ilana son olarak 13 Nisan 2018 tarihi mesai bitimine (17:30) kadar yapılması gerekmektedir.

A+A-

Ankara İçişleri Bakanlığına bağlı Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı bölüme yerleştirilmek edilmek üzere 10 Bilişim Personel Alımı gerçekleştiriliyor. Başvuracak adaylar için başvuru 02 ile 13 Nisan 2018 tarihleri olarak açıklandığı üzere 13 Nisan 2018 tarihinde sona erecektir.

Ankara İçişleri Bakanlığı Sözleşmeli 10 Bilişim Personel alımı yapılacağı Devlet Personel Başkanlığınca yayınlanmış ve başvuruları alınmaya başlanmıştır. Başvurular Ankara adresine 13 Nisan 2018 tarihi bitimine kadar elden teslim edilmesi veya posta yolu ile yapılması gerekmektedir.

Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Büyük Ölçekli Bilgi İşlem Birimlerinde Sözleşmeli Bilişim Personeli İstihdamına İlişkin Esas ve Usuller Hakkında Yönetmelik" in 8 inci maddesi uyarınca Sözleşmeli Bilişim Personeli pozisyonunda istihdam edilmek ve tam zamanlı çalıştırılmak üzere Sözlü ve uygulamalı sınavla toplam 10 personel alınacağı bildirildi.

Öğrenin durumları kadrolara göre çeşitlilik arz ettiği üzere ilan kılavuzunda bulabilirsiniz. Ayrıca yabancı dil puanı genel ve özel şartları sağlayan adaylardan sınava katılma şartlarını taşıyan ve usulüne uygun olarak başvuranlar arasından yapılacak sözlü ve mülakat sınavla sözleşmeli bilişim personeli pozisyonu için aday giriş sınavına alınacaktır.

Başvurular son tarih 13 Nisan 2018 tarihi bitimine kadar www.icisleri.gov.tr ve www.icisleribilgiislem.gov.tr adresinde bulunan “Sözleşmeli Bilişim Personeli Başvuru Formu” nun doldurulmasından sonra, fotoğraf yapıştırılmak ve imzalanmak suretiyle istenen belgelerle birlikte, en geç 13 Nisan 2018 tarihi saat 17:30’a kadar Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığına (İçişleri Bakanlığı Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı - İnönü Bulvarı No:4 A-Blok Kat: 1 Bakanlıklar/ANKARA) yapılması gerekmektedir.

İçişleri Bakanlığı 10 Kamu Personeli alım ilan kılavuzu için tıklayınız.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.