1. HABERLER

  2. ASKERİ ALIMLAR

  3. İçişleri Bakanlığı JGK 20 Güvenlik Korucusu Alımı Yapıyor
İçişleri Bakanlığı JGK 20 Güvenlik Korucusu Alımı Yapıyor

İçişleri Bakanlığı JGK 20 Güvenlik Korucusu Alımı Yapıyor

İçişleri Bakanlığına Bağlı Jandarma Genel Komutanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesine istihdam edilmek üzere 20 Güvenlik Korucusu alımı ilanı yayınlandı. Başvuracaklar için şartlar ve başvuru tarihleri haber detayda.

A+A-

İçişleri Bakanlığı Jandarma Genel Komutanlığı Şanlıurfa Valiliği Viranşehir Kaymakamlığı kendi bünyesinde görevlendirmek üzere 20 Güvenlik Korucusu alımı yapıyor. Başvuracak adaylar için başvuru şartları ve başvuru tarihleri aşağıda verilmiştir.

Müracaatlar; duyurunun yapıldığı 06 Kasım 2018 tarihinden, 16 Kasım 2018 günü mesai saati sonuna kadar dilekçe ile şahsen Viranşehir İlçe J.K.lığı Hrk.Eğt.Ks.A.liğine yapılacaktır. Dilekçe ekine istenen belgeler konacaktır. Posta yolu ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Adaylarda aranan şartlar; T.C. vatandaşı olmak. Askerlik hizmetini yapmış olmak, (Erkek Adaylar İçin). Kırk Yaşından büyük olmamak. Okuryazar olmak. Kamu haklarından mahkûm bulunmaması gerekmektedir. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek seviyede hastalığı, sakatlığı veya akıl hastalığı bulunmamak. Siyasi parti üyesi olmamaları gerekmektedir.

İstenen belgeler; Nüfus cüzdanı fotokopisi ve vukuatlı nüfus kayıt örneği. Diploma veya okur-yazar olduğuna dair İl veya İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerinden alınmış belge. Askerlik görevini yapmış olduğuna dair belge. Tam teşekküllü hastaneden alınacak “Güvenlik Koruculuğu Yapmasında ve Silah Kullanmasına Mani bir sağlık sorunu olmadığını gösterir” ibareli sağlık kurulu heyet raporu. 6 adet vesikalık fotoğraf. Sabıka kaydı. Her hangi bir siyasi partiye üye olmadığına dair belge. Müracaat ve Taahhütname Formu olması gerekmektedir.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum
İlgili Haberler