1. HABERLER

  2. İŞKUR İLANLARI

  3. İkamet Şartsız 10 Yaşlı Bakım Personeli Alımı
İkamet Şartsız 10 Yaşlı Bakım Personeli Alımı

İkamet Şartsız 10 Yaşlı Bakım Personeli Alımı

Kamu personel alımlarında özellikle yerel yönetimlerde ikamet şartı aranıyor. Çıkılan bu ilanda ikamet şartı aranmaksızın yaşlı bakım personeli ve teknisyeni alımı yapılacaktır.

A+A-

Eskişehir 10 kişi bay bayan yaşlı bakım personeline ihtiyaç olup başvuru son 26 Temmuz 2018 tarih olarak belirtilmiştir. Başvuracaklar başvuru şehrinde ikamet etmiş olması zorunluluğu bulunmamaktadır.

Eskişehir Tepebaşı Belediyesi 10 kişi Yaşlı Bakım Hizmetlerinde istihdam edilecektir. İstihdam edileceklerle 4857 sayılı iş yasası uyarınca şartları tutan adaylarla sözleşme imzalanacaktır.

Başvuracak adaylarda aranan şartlar: Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olması, Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olması, 18 ile 40 yaşları arasında olması, Kamu haklarından mahrum bulunmaması, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı vücut sakatlığı ve özrü bulunmaması, Adli ve idari soruşturma sonucunda çalışmasına engel bir durumu bulunmaması gerekmektedir.

Ayrıca Yaşlı bakım hizmetleri konusunda istihdam edileceğinden başvuruların içerisinden öncelikle sertifika sahibi olanlar tercih edilecektir. İşyeri çalışma yeri Tepebaşı Belediyesi olarak açıklanmıştır.

Başvuracaklar için istenen belgeler: Sözleşmeli iş talep formu, bitirdiği okul veya çıkış belgesinin aslı veya onaylı sureti, işe konu sertifika veya belgenin fotokopisi, nüfus cüzdan fotokopisi, 12 adet fotoğraf, çalışmasına engel olmayacağını gösteren rapor ve varsa iş deneyim belgeleri fotokopisi ve kendi el yazısı ile özgeçmişini belirten CV olması gerekmektedir.

Yalı bakım 10 personel alım ilan kılavuzu için tıklayın.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.