İki Farklı Üniversite 142 Güvenlik Hizmetli Sağlık

İki Farklı Üniversite 142 Güvenlik Hizmetli Sağlık

Namık Kemal Üniversitesi ve Malatya Turgut Özal Üniversitesi’nde istihdam etmek üzere toplamda 142 personel alımı yapılacağı duyuruldu.

Malatya Turgut Özal Üniversitesi yayınladığı ilanda temizlik görevlisi, güvenlik görevlisi, teknisyen, tekniker, bilgisayar mühendisi, elektrikçi, ziraat teknisyeni alacağını; Namık Kemal Üniversitesi ise hemşire, sağlık teknikeri, ebe, fizyoterapist ve büro personeli alımı yapacağını açıkladı.

Malatya Turgut Özal Üniversitesi için son başvuru tarihi 16 Temmuz olarak belirtilirken Namık Kemal Üniversitesi için 17 Temmuz 2019 tarihi olarak belirtilmiştir. Turgut Özal Üniversitesi başvuruları İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden yapılacakken Namık Kemal Üniversitesi için başvurular üniversite personel daire başkanlığı üzerinden yapılacaktır.

Namık Kemal Üniversitesi’ne başvurularda adaylarda aranan genel şartlar; Türk vatandaşı olmak, görevini devamlı yapmasına engel bir sağlık problemi olmamak, kamu haklarından mahrum olmamak olarak belirtilmiştir.

Hemşire alımında en az sağlık meslek lisesi mezunu olmak, ebe alımında en az sağlık yüksekokulu ebelik mezunu olmak, sağlık teknikeri ve laborant alımında meslek yüksekokullarının ilgili bölümlerinden mezun olmak, fizyoterapist alımında fizik tedavi ve rehabilitasyon lisans mezunu olmak şartları aranmaktadır.

Güvenlik görevlisi ve temizlik görevlisi alımında adayların; 18-40 yaş aralığında olması, en az 6 ay deneyim sahibi olması, MEB onaylı ilkyardım belgesine sahip olması, B sınıfı sürücü belgesine sahip olması (sadece güvenlik görevlisi alımında) gereklidir.

Teknisyen alımında aranan şartlar; liselerin elektrik-elektronik bölümünden mezun olmak, B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, Malatya Battalgazi’de ikamet ediyor olmak, 20-30 yaş aralığında olmak olarak belirtilmiştir.

Malatya Turgut Özal Üniversitesi çoğu KPSS şartsız 45 personel alımı haberine ulaşmak için tıklayınız. Namık Kemal Üniversitesi KPSS 50 puanla 97 personel alımı haberine ulaşmak için tıklayınız.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.