İl Milli Eğitim Müdürlüğü En Az İlkokul Mezunu 9 Personel

İl Milli Eğitim Müdürlüğü En Az İlkokul Mezunu 9 Personel

Kastamonu İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yayınlanan personel alımı ilanında en az ilkokul mezunu adayların başvurabileceği personel alım ilanı yayınlandı.

Kastamonu İl Milli Eğitim Müdürlüğü, İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden personel alım ilanı yayınladı. Yayınlanan ilana göre aşçı, inşaat mühendisi, mimar, harita mühendisi ve avukat kadrolarında istihdam etmek üzere personel alımı yapılacaktır.

Başvuru yapmak isteyen adayların son başvuru tarihi olan 22 Temmuz 2019 Pazartesi tarihine kadar iş ilan numarasıyla beraber İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Kastamonu İl Milli Eğitim Müdürlüğü aşçı alımı için adaylarda aranan şartlar arasında; en az ilköğretim mezunu olmak, Kastamonu il ve ilçelerinde ikamet ediyor olmak, en az 18 yaşında olmak, kişisel durumu “engelli” olmak yer almaktadır. Başvuruda kullanılacak iş ilan numarası 00005066718 olarak belirtilmiştir.

İnşaat mühendisi alımı için adayların; inşaat mühendisliği lisans mezunu olası, KPSSP3 puanına sahip olması, Kastamonu il ve ilçelerinde ikamet ediyor olması, kişisel durumu “eski hükümlü” veya “TMY” olması gerekmektedir. Başvuruda kullanılacak iş ilan numarası 00005066672 olarak belirtilmiştir.

Mimar alımı için adayların; mimarlık bölümü lisans mezunu olması, EKPSS puanına sahip olması, Kastamonu il ve ilçelerinde ikamet ediyor olması ve kişisel durumu “engelli” olması gerekmektedir. Başvuruda kullanılacak iş ilan numarası 00005066638 olarak belirtilmiştir.

Harita mühendisi alımı için adayların; harita bölümü lisans mezunu olması, EKPSS puanına sahip olması, Kastamonu il ve ilçelerinde ikamet ediyor olması ve kişisel durumu “engelli” olması gerekmektedir. Başvuruda kullanılacak iş ilan numarası 00005066698 olarak belirtilmiştir.

Avukat alımında; hukuk fakültesi mezunu olması, EKPSS puanına sahip olması, Kastamonu il ve ilçelerinde ikamet ediyor olması ve kişisel durumu “engelli” olması gerekmektedir. İş ilan numarası 00005066584 olarak açıklanmıştır.

Aşçı alımı için işe alımlar kurayla yapılacak olup kura bilgileri şu şekilde paylaşılmıştır: 30 Temmuz 2019 Salı tarihinde 10:00 - 11:00 saatinde Kastamonu İl Milli Eğitim Müdürlüğü adresinde kura çekimi yapılacaktır.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.